anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamknięcie działalności, zmiana właściciela konta.

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Zawiesiłem działalność i chce przekazać konto boutique-royal innej firmie którą posiadam i chce zmienić dane a wyskakuje że mam przedstawić umowę zbycia firmy. Na innych kontach nie ma z tym problemu bezzadnych umów zbycia zmieniliśmy dane a na koncie boutique-royal jest inaczej. JAK MA WYGLĄDAĆ TA UMOWA? Coś czytałem o jakimś notariuszu. Notariusz kosztuje i to nie małe pieniądze a skoro mam dostęp loginem i haslem do konta bo jestem jego wlascicielem to powinienem mieć prawo do zmiany danych. Dziwna sytuacja. Proszę mi wytłumaczyć czemu na innych kontach moglem zmieniać nip i dane a na wspomnianym koncie musze jakies dokumenty przesywać?  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

boutique-royal
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje na temat zmiany danych na koncie firmowym. Jeśli pojawią się jeszcze jakieś wątpliwości napisz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Ponawiam pytanie. Czemu na innych kontach nie musiałem dawać dokumentów a na boutique-royal muszę? Na innych kontach tą samą procedurę przechodziłem. Znam ten artykuł który mi Pani podesłała ale z niego nic nie wynika. Chce konkretów jaki dokument dokładnie chcecie, jak ma wyglądać i po co on jak na innych kontach nie był on wymagany.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal Napisz w tej sprawie przez formularz, który wskazałam. Odpowie Ci zespół odpowiedzialny za ten obszar.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak było kiedyś, teraz nie da się bez cesji>zbycia.

oznacz moderatorów