anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zbyt mała ilość parametrów kluczowych. NIe można wystawić ofert. Brak odp. kosultantów na zgłoszenia

promolodz
#10 Popularyzator#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o odpowiedź w jaki sposób mam wystawić nowe oferty...?

Przy tak małej liczbie parametrów kluczowych ( marka+ kolor+ rozmiar) wasz genialny twór czyli katalog produktów sam łączy mi produkty różniące się ODCIENIEM.

Jesteśmy producentem i tylko my sprzedajemy nasz produkt. Wystawiając nowy, automatycznie zapisuje się ten produkt w katalogu produktów.

Kategoria Dziecko Odzież Spodnie Dresowe

Wystawiamy spodnie marka dresOVO, rozmiar 140, kolor szary ( najbardziej zbliżony z listy), ODCIEŃ ANTRACYT nr: 14319481797 nowy produkt jest automatycznie utworzony w katalogu produktów .

 
Wystawiamy kolejny kolor z tego fasonu czyli marka dresOVO, rozmiar 140, kolor szary... ODCIEŃ POPIELATY
nr: 14319542757 i co... nowy produkt nie jest utworzony tylko z katalogu produktów jest przypisany ten o odcieniu ANTRACYT... ponieważ kluczowe parametry są takie same...
 
Jesteśmy teraz zablokowani jeśli chodzi o wystawianie nowej marki ponieważ oprócz tego, że mamy spodnie w różnych kolorach ( katalog kolorów do wyboru jest ubogi a odcień to nie parametr kluczowy) to jeszcze te same spodnie mają różne zakończenie nogawek ( parametr nie jest kluczowy) oraz różne wykończenia dzianiny- drapana i pętelka ( ten parametr też nie jest kluczowy)...
NIE MOŻEMY POPRAWNIE wystawić ofert!!!
 
Konsultant na zgłoszenie odpowiada tylko prośbami o zrzuty ekranu... mamy zrobić zrzuty ekranu, jak wystawiamy oferty... na moje pytanie co jaki czas mamy je robić, co 5 sekund, co 16 sekund już odpowiedzi nie dostałem.
Zgłoszenie nr 35906382
Proszę moderatorów o pomoc.
 
Uprzedzę też wasze rady aby dodać nr ean. Otóż nr ean w tych kategoriach, gdzie wystawiamy nie jest wymagany i nawet gdybyśmy dodali ( mamy wykupioną pulę) to nie jest parametrem kluczowym!!!!
I kolejny absurd. Nr ean nie jest obowiązkowy, ale jeśli chcemy zgłosić błąd, zmianę w katalogu produktów to musi być...
 
Z mieszaniem, rozłączaniem, łączeniem naszych ofert wielowariantowych już od wiosny. Walka z wiatrakami... Lekiem na całe zło ma być comiesięczna aktualizacja katalogu produktów, która naprawi 2 oferty i połączy poprawnie  a rozwali kolejne 3...
 
Ale to, że nie można wystawić i poprawnie zróżnicować swoich produktów to już jest kpina... Przecież można tam dodać różne parametry swoje, które pozwalają odróżnić np  spodnie z dzianiny pętelki od dzianiny drapanej, ale allegro wie lepiej i nie przyjmuje żadnych sugestii.
 
Dla mnie to jest szach i mat... Przy takim spadku sprzedaży,problemach z wyświetlaniem i wystawianiem ofert, braku wsparcia i wręcz lekceważeniu drobnych sprzedawców,  chyba po ponad 20 latach na allegro trzeba zamykać firmy...
 
 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@promolodz Jeśli sprawa jest już wyjaśniana w korespondencji mailowej, poczekaj proszę na kolejna odpowiedź. Pisanie z tym samym problemem w różnych miejscach nie przyspieszy rozwiązania. Zapewniam, że konsultantom zależy na tym, żeby Ci pomóc, dlatego postaraj się precyzyjnie odpowiadać na ich pytania i przesyłaj informacje, o które proszą. Mam nadzieję, że uda się rozwiązać problem najszybciej jak to będzie możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

promolodz
#10 Popularyzator#

Sprawa została zamknięta ponieważ nie wiedziałem, jakie zrzuty ekranu mam wysłać i konsultant zamknął zgłoszenie bez rozwiązania problemu i bez informowania nas o tym fakcie...

Proszę mi odpowiedzieć jakie zrzuty ekranu mamy zrobić wystawiając ofertę w formularzu...

oznacz moderatorów