anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcie aranżacyjne w tle różne produkty

MyFurni
#7 Wielbiciel#

Witam, czy sprzedając np. szafkę łazienkową mogę umieścić w ofercie zdjęcie aranżacyjne w łazience gdzie widoczne będą obok inne szafki, przedmioty?

Kiedyś z tego powodu dostaliśmy upomnienie. Ciężko pokazać meble łazienkowe w aranżacji gdzie nie będzie widocznych innych produktów w tle takich jak np. umywalka, lustro, lampa, bateria itp.

np. tutaj sprzedawana jest szafka pod umywalkę ale na zdjęciu aranżacyjnym widoczny też jest słupek łazienkowy.

https://allegro.pl/oferta/szafka-pod-umywalke-do-lazienki-14047191149

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MyFurni Cześć 🙂 W przypadku szafki łazienkowej, to na zdjęciach w galerii (nie na miniaturze) możesz dodać zdjęcia w lekkiej aranżacji, jednak pamiętaj, że nie może ono wprowadzać w błąd klientów i przedstawiać innych towarów, które nie są przedmiotem oferty. Dodatkowo jedno zdjęcie w ofercie musi przedstawiać tylko sam oferowany towar, tak, żeby było wiadomo, co konkretnie jest przedmiotem oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MyFurni
#7 Wielbiciel#

@ko_alka  Jak mam rozumieć w lekkiej aranżacji ?:) Na większości zdjęć aranżacyjnych w tle będą też inne produkty. Podałem przykładową ofertę. Proszę daj znać czy takie zdjęcia mogą być.

Sprzedawana jest szafka pod umywalkę ale obok widać jeszcze słupek łazienkowy, lustro, umywalkę itd. To może być takie zdjęcie?

MyFurni_0-1703858993968.png

oznacz moderatorów