anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zestaw Produktów a cena za sztukę

MAMY ROZWIĄZANIE!
IZULA50
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam 

Pytanie odnośnie cen produktów sprzedawanych na sztuki 

wystawiłam ofertę do sprzedania trzy sztuki moja cena 12zł sztuka allegro zrobiło zestaw trzech produktów cena w nawiasie 4zł sugeruję klientowi cenę za sztukę , gdzie moja cena przy wystawianiu oferty 12zł sztuka jak to jest 

klient dzwoni i chcę kupić 3 sztuki za 12zł  bo widzi 4zł sztuka 

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@IZULA50 Podaj mi proszę numer lub link do ofert, których dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
IZULA50
#11 Animator#

@_HolaOla_   10475345614 

oznacz moderatorów
IZULA50
#11 Animator#

11740053901 oferta zakończona klient klient chciał po cenie w nawiasie wolałam usunąć ofert 

oznacz moderatorów
IZULA50
#11 Animator#

@_HolaOla_  A widzę ten sam problem wprowadzania klienta w błąd przy cenie za parę w nawiasie jest podana cena za sztukę 

mam wszystkie oferty poprawić ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@IZULA50 Tak, ten mechanizm działa w ten sam sposób dla wszystkich ofert w tej kateogrii, więc jeśli chcesz to zmienić, musisz je poprawić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@IZULA50 W parametrach oferty masz podane

  • Liczba sztuk 3 szt.

    Czyli obecnie oferujesz 3 zestawy każdy po 3 sztuki w cenie 12 zł za zestaw. Czyli  4 zł sztuka.
    Zmień w parametrach LICZBA SZTUK na 1 a ilość przedmiotów zostaw tak jak jest czyli 3 i będzie OK.

 

 

oznacz moderatorów
IZULA50
#11 Animator#

ok. ale oferta była wystawiana prawidłowo zanim został stworzony zestaw przez allegro 

 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@IZULA50 W takim razie należy chyba stworzyć nowy produkt z parametrem LICZBA SZTUK - 1.
@_HolaOla_ Idealny przykład na bałagan jaki tworzy katalog allegro... a winnym zawsze będzie sprzedawca nawet jeśli aukcja była utworzona poprawnie to ktoś coś zmieni w trakcie jej trwania i wszystko się sypie.

oznacz moderatorów
IZULA50
#11 Animator#

@komis-bell  Dziękuj za podpowiedz ale trochę tego się tu wystawiał i nie było możliwości popełnienia błedu z mojej strony jednak po tych zestawach w katalogu jest taki bałagan.

 

oznacz moderatorów