anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoś błąd w katalogu - cierpienia frajera

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Chcąc poprawić w katalogu produkt a dokładnie kolejność miniatur (bo jest nieprawidłowa i miniatura główna nie spełnia wymagań a jest główną) korzystam z narzędzia "zgłoś błąd w katalogu". Przestawiam tylko kolejność zdjęć no i nie idzie tego poprawić, nie da się wysłać zgłoszenia. Mam demolować produkt tylko po to, żeby zmienić kolejność miniatur? Ja wiem, że jestem frajerem ale wszystko ma swoje granice a na kolejne e-mailowe przepychanki z Sandrą, Luizą, Emilią itd. nie mam czasu i ochoty. Zróbcie coś z tym.

atechnik_sklep_0-1706478945551.png

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Proszę, podaj kod EAN tego produktu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@w_kiwi temat dotyczy nie tylko konkretnych produktów ale zasady wprowadzania modyfikacji.
np. EAN: 8592390130983

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Jasne, skonsultuję to i wrócę do Ciebie z informacją. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Jeśli chodzi wyłącznie o zmianę miniaturek w produktach, odpowiedni zespół może to wykonać ręcznie. W tym celu możesz przygotować plik ze wskazaniem ID produktu oraz zdjęcia, które ma być na miniaturze. ID produktu znajdziesz w adresie strony po przejściu do formularza zgłoszenia błędu w produkcie. Na przykład link: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/70ccf38e-cc24-4c40-8c27-663019d5f6de - pogrubiony ciąg alfanumeryczny jest właśnie ID produktu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów