anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie od uprawnionego podmiotu

UmkaPL
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, 

Allegro usunęło moje trzy oferty .Pisząc w mailu tak :

"Otrzymaliśmy zgłoszenie od uprawnionego podmiotu, który współpracuje z nami w ramach programu Współpraca w Ochronie Praw. Zweryfikowaliśmy i usunęliśmy wskazane oferty ze wszystkich rynków, na których były dostępne.

W zgłoszeniu wykazano, że Twoje oferty naruszają prawa wyłączne (na przykład prawa do znaku towarowego bądź prawa autorskie do projektu przedmiotu) zgłaszającego. Więcej informacji na temat najczęstszych naruszeń praw własności intelektualnej znajdziesz tutaj "

Były to aukcje kart pokemon dla dzieci, nie były to karty oryginalne, co było jasne napisane w aukcji , aukcje były połączone z katalogiem , i skorzystałem ze zdjęć z katalogu. Jest wielu, wielu sprzedawców którzy sprzedają taki towar.

Dziś dostałem wiadomość od kupującego, że dostał on wiadomość od allegro że kupił nielegalne karty i co on ma teraz zrobić ?

Czy allegro wysyła takie wiadomości do kupujących ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Nie wiem czy do kupujących, ale do psrzedających - tak.

i nie wiem czemu nielegalne. Nieoryginalne - tak. Ale to widział albo powinien widzieć. A czy nielegalne?

Temat rzeka jak z klockami lego nielego wyglądającymi jak lego ale nie będącymi leo

oznacz moderatorów

UmkaPL
#9 Pomysłodawca#

Dokladnie....

Zaintrygował mnie najbardziej fakt, tej wiadomości od kupującego ,

Jestem w szoku że allegro takowe wysyła ? I czy w ogóle wysyła ?

Czy może to wiadomość od szanownej konkurencji, aby dać mi do myślenia i przestraszyć , co w takiej sytuacji robić. 

Kupujący piszę że dostał wiadomość o tym że karty są nielegalne, ale że ma je niekompletne bo dzieciak już rozdał i co teraz robić .

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

ja bym sie broniła, że nie że nielegalne, tylko nieoryginalne

Może być konkurencja, bo wychodzi na to, ze atak jest wymierzony na 1 sprzedawce, a nie na wyszystkich

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak podpiąłeś do originału!

oznacz moderatorów