anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zlikwidowałem właśnie konto na allegro, bo już 3 lata nie wiedzą jak oddać mi głupie 200 zł.

jendrasz2
#7 Wielbiciel#

zlikwidowałem właśnie konto na allegro, bo już 3 lata nie wiedzą jak oddać mi głupie 200 zł.  bo jak nie masz konta w banku to jesteś debil.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

br.
#21 Demiurg#

Masz prawo nie mieć konta w banku, to twoja decyzja,  tylko po co ci konto na Allegro skoro nie masz konta w banku?

Jeszcze kupować to jakoś można, za pobraniem przy pomocy listonosza, ale sprzedawać to naprawdę nie da się.

Słuszna decyzja .

oznacz moderatorów

jendrasz2
#7 Wielbiciel#

szkoda 18 lat tam byłem

oznacz moderatorów

jendrasz2
#7 Wielbiciel#

konto jest na żone ja jestem tam takrze  ale one widzo co chco.

przepraszam za ję zy k ale botów jest duża

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz wszędzie chcą konto pessel dane i nie mają żadnego obowiązku tego chronić,  a jak maja to wyślą Ci przeprosiny że im przykro że cię okradli że dane wyciekły. Banki to "złodzieje" 🤐ty im dajesz kasę a oni jak ci okradną konto to nie oddadzą ci jej.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jendrasz2 Przecież była możliwość wypłaty pieniędzy do odbioru na poczcie (przekaz pocztowy raz w miesiącu)

oznacz moderatorów

jendrasz2
#7 Wielbiciel#

znowu bot   nie istnieje taka możliwość    jeśli tak to podam adres który przecież jest w danych konta

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jendrasz2 Owszem była, ale mieli ją zlikwidować > zapytajmy dziewczyny >  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

I nie jestem botem > jak wszędzie widzisz automaty, to powinieneś się leczyć.

oznacz moderatorów

jendrasz2
#7 Wielbiciel#

sorki    

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech to ciut się zagapiłeś. Do niedawna można było do 800zł wypłacać przekazem pocztowym. Dopiero z miesiąc czy 2 temu tę opcję skasowali.

oznacz moderatorów

jendrasz2
#7 Wielbiciel#

oj bo to tylko 200   ale zawsze 200   i powiedz jak to odzyskać    macie jakiś plan    bo jeśli tylko 200 na mnie   to ile jeszcze takich 200 mają do obrotu    przy tak potężnej firmie mających tylu klientów.;    może ktoś jest w stanie to policzyć. pozdrawiam

oznacz moderatorów

jendrasz2
#7 Wielbiciel#

sorki wiem że zaraz zostanę zablokowany jak inni a może moje odpowiedzi pojawią się za kilka dni       ok pozdrawiam

oznacz moderatorów