anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana kategorii w produktach w Katalogu

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Uprzejmie proszę Was drogie Kwiatuszki o wskazanie ścieżki do połączenia ofert 10506817377 , 10506814856 ,  10506794804 z Waszym przewspaniałym katalogiem w ten sposób żeby oferta nie znalazła się w podkategorii ,, pozostałe ,, . Dobra zagwostka ... prawda ??😁

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria  Dobrą masz tą bajerę :). Kwiatuszki, ładnie. A może trzeba ogrodnika poprosić o pomoc.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas W ogrodnika to ja się pobawię jak nie pomogą 😋

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Hej 🙂 A czy masz kody EAN dla tych ofert? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka s'il vous plait Stokroteczko 🌸

5900525055972

5900525055996

5901018008468

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria W tym momencie oferty numer 10506817377, 10506814856, 10506794804 masz w kategorii "Koloryzacja" - a płyn do ondulacji raczej nie powinien się tam znajdować, zatem w mojej opinii nie ma lepszej kategorii niż "Pozostałe".

Możemy spróbować utworzyć dla Ciebie kategorię, tylko jako ekspert w swojej dziedzinie daj znać, jak ta kategoria powinna się nazywać i gdzie znajdować. 🙂 

Ewentualnie mogę poprosić o przeniesienie produktów przypisanych do tych kodów EAN do kategorii: Uroda - Pielęgnacja - Włosy - Ampułki, toniki, wcierki

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka tak Słonko , mam w niewłaściwej kategorii żebyście nie żenili moich klientów 20% prowizją. Hmmm , nie są to ani ampułki ani wcierki , a o podkategorię , ,płyny do trwałej czy ondulacji ,, prosilem się już daaaawno temu . W allegro jest 30 stron ofert , które aż się proszą o podkategorię dla nich przeznaczoną . Wystawiając te produkty tu -,, Uroda - Pielęgnacja - Włosy - Ampułki, toniki, wcierki ,,nie połączę ofert z katalogiem tylko z buta przenosi mnie do ,, pozostałych ,, 

Ogrodnik z motyką dallej czeka na pomoc 😁

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  🥀HALLO dziewczynki już tylko 2  oferty zostały bez połączenia 10506817377 , 10506814856 . Wystawiłem nowe oferty , ale system usilnie łączy z kategorią ,, pozostałe ,, 20% prowizji dla nieobeznanych . Czekam cierpliwie z ... motyką .... ale chyba sięgnę po grubszy sprzęt .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Konsultuję dla Ciebie możliwość stworzenia nowej podkategorii i kiedy tylko otrzymam odpowiedź, to dam Ci znać. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka czekam w nadziei ,że konsultacja nie potrwa dłużej niż do końca miesiąca .

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  nie denerwuj sie 

Ja po wczorajszej akcji sobie odpuścilem. Dzis wznawiałem nawóz - siarczan amonu . No ale według systemu allegro to nie był siarczan amonu lecz siarczan magnezu. Ot z prawidłowym produktem nie mogłem połączyć lecz z błędnym - a i owszem . Przy okazji system zmienił EAN . Bo oczywiscie w siarczanie magnezu jest inny. No ale skoro 7 ofert z różnymi EANazmi i parametrami może być jednym produktem ( tak miałem wczoraj) . To dzis siarczan amonu został siarczanem magnezu . Trudno ja przestaje walczyć z wiatrakami.

Albo allegro zrobi z tym porzadek albo bedzie wieczny bałagan niech sie dzieje wola allegro 🙂

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@_Likos_ Potwierdzam, EAN nie jest zawsze identyfikatorem produktu według Allegro. Wpisujesz różne EANy, ale i tak wyrzuca błąd o duplikacie. Osoby odpowiedzialne za ten system muszą być niezmiernie dumne.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  odświeżam temat, KONIEC MIESIĄCA ZBIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI i widzę ,że będę musiał żenić klientów podwyższoną prowizją .

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

I oto chodzi. Z czegoś premie za zakończenie kolejnego etapu produktyzacji trzeba zapłacić.

oznacz moderatorów