anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana ustawień wypłat = konieczność ponownej weryfikacji PO CO?

tadeksasnal
#9 Pomysłodawca#

Jestem zweryfikowanym użytkownikiem. Miałem skonfigurowane wypłaty raz na tydzień w czwartki - zmieniłem na piątki i musze się ponownie weryfikować, przesyłać dane, przelewy weryfikacyjne, skany dowodu itd. 

O ile weryfikacja w PayU poszła w miarę gładko tak przelewy24 od 19 grudnia (7 dzień roboczy) wisi status "w trakcie weryfikacji". 

Środki zamrożone. Porażka. 

PS. TAK, przelew weryfikacyjny zrobiony nawet dwukrotnie (już otrzymałem zwroty) oraz skany i oświadczenie przesłane w tym czasie co do PayU. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#

@tadeksasnal No właśnie. Dobrze, że zgłosiłeś to publicznie. Zaraz przedłużona weryfikacja Przelewy24 się zakończy powodzeniem 🙂 

oznacz moderatorów

tadeksasnal
#9 Pomysłodawca#

@xyz96  Wyczuwam sarkazm, aczkolwiek jak widać poniżej moderator już coś działa w tej sprawie, więc czy to się stanie normalnym biegiem, czy też z pomocą moderatora - ważne aby mi zwolnili środki. 
Niech Przelewy napiszą, że weryfikują w ciągu 7 dni albo ile im to zajmuje to się przestane czepiać. Puki co widnieje tam do 5 dni roboczych. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@tadeksasnal Nieistotne, co wyczuwasz. Istotne jest to, że po zgłoszeniu publicznym już możesz wypłacać, czyli zgodnie z moją wcześniejszą wypowiedzią. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Lepiej zleć wypłaty na poniedziałek, przyjemniej nowy tydzień zacząć od wpadnięcia 💵💲

Tak przelewy24 ociągają się okropnie, ale tam po za przelewem weryfikacyjnym jeszcze oświadczenie, albo dokument tożsamości należy przesłać - inaczej będziesz czekać miesiącami. 

Kontrola musi być, weryfikacja też, a nóż ktoś przejął konto, albo sprzedał innemu i bęc - kasa stoi 😀

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tadeksasnal w tej chwili w ustawieniach wypłat masz wybraną opcję wypłat na żądanie, nie automatycznie w każdy piątek. Napisałam już wiadomość do operatora Przelewy24, gdy tylko otrzymam odpowiedź, wrócę z nią tutaj. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tadeksasnal możesz już wypłacić środki od obu operatorów. Ponieważ masz ustawione wypłaty na żądanie wejdź proszę tutaj i zleć wypłatę na konto bankowe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

tadeksasnal
#9 Pomysłodawca#

@la_nika Dziękuję za szybką reakcję. 
Czy ponowna zmiana ustawień będzie się wiązała z kolejną koniecznością weryfikacji? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tadeksasnal nie, nie musisz ponownie przechodzić przez weryfikację, ale po zmianie zostanie  nałożona czasowa blokada wypłat. Aby ją zdjąć, napisz proszę do nas tutaj.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

Napisałem wiadomość do Allegro, bo niestety mam podobny problem jak autor tematu...3 dzień środki zamrożone i znając życie do jutra mi Allegro nie odblokuje i nie dostanę przelewów z weekendu...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski Weryfikacja w PayU standardowo trwa 3 dni robocze, a Ty dokumenty uzupełniłeś w piątek, więc na ten moment poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

Akurat PayU zostało już odblokowane, czekam na Przelewy24... Powinna być informacja przed próbą zmiany sposobu wypłaty UWAGA JEŚLI ZMIENISZ SPOSÓB WYPŁATY ŚRODKI UZYSKACZ ZA 5 DNI...a i to nie wiadomo, bo trzeba temat zgłaszać do Allegro...

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Chyba lepiej najpierw wypłacić, a później zmień

oznacz moderatorów