anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiana wydrukowanej etykiety na poczte polska

henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

Witam, pobrałam i wygenerowałam i wysłałam plik na pocztę, lecz widzę że nie zmieniłam gabarytu w jednej paczce, jak można to pobrać na nowo i nadać nowa etykietę?

 

pozdrawiam

henex

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Nie można.

oznacz moderatorów

henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

kiedys to zrobiłam, ale nie pamietam jak

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@henex_allegro Cześć. Zmienić już tego nie możesz, musisz wygenerować nową etykietę. W zakładce Zamówienia możesz usunąć przesyłkę, co oznacza, że ją anulujesz.

ko_alka_0-1670959994286.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

Proszę o wskazanie krok po kroku jak to zrobic, w systemie pocztowym w ktorym miejscu dokładnie w systemie pocztowym?

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@henex_allegro Korzystasz z EN czy Wysyłam z Allegro? Jeśli nadajesz paczki przez Elektronicznego Nadawcę, to skontaktuj się z Pocztą Polską. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

Korzystam z EN, ale mam tez skonfigurowane z allegro, to może pomożesz jak to zrobić, bo teraz na poczte to sie nie dodzwonię.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@henex_allegro a paczki już zawiozłaś ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

nie

oznacz moderatorów

henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

jestem na formularzu wysyłam z allegro i mam nadany juz numer paczki, wydrukowałam nową etykiete, lecz teraz mam info, że wybrac termin i miejsce nadania przesyłki, ale nie wiem w ktorym to miejscu

 

oznacz moderatorów

henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

Czy to oznacze, że wystarczy juz tylko dostarczyc paczke na poczte? nie trzeba tak jak w systemie pocztowym EN,wysłac plik i dopiero wtedy skanuja i przyjmuja paczkę

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@henex_allegro W sekcji Nadawca zobaczysz swoje dane z książki adresowej (do uzupełnienia tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia).  

W kroku Zamawianie podjazdu powinnaś wybrać termin podjazdu kuriera po przesyłki - jeśli potrzebujesz, żeby kurier podjechał po paczki. 

Podczas nadawania paczek Poczty Polskiej wyświetlimy Ci pole Adres przekazania, pole Dane na etykiecie oraz dodatkowe pole – Urząd nadania. Jeśli nadajesz przesyłkę na umowie Allegro, podpowiemy Ci najbliższy urząd względem danych nadawcy. Jeśli nadajesz na umowie własnej, podpowiemy urząd zapisany w ustawieniach tej umowy.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

henex_allegro
#9 Pomysłodawca#

To wszystko mam już zrobione, nie mam w umowie podjazdu kuriera, więc myślę że wystarczy jak zaniosę na pocztę z wydrukowana poprawnie etykietą i " pójdzie dalej" dzięki za chęć pomocy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@henex_allegro Chciałabym Ci pomóc, ale nie znam narzędzia nadawczego Elektroniczny Nadawca. Być może ktoś ze Społeczności będzie w stanie wskazać Ci kroki. 

Prawdopodobnie należałoby odszukać na stronie EN zakładki "Przesyłki", a następnie przycisku "Usuń" i wygenerować nową etykietę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów