anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w produktach do Allegro

FH2020
#11 Animator#

Ile można prosić by Allegro przestało mieszać w produktach. Skoro jest możliwość podania koloru inny  i tak wpisuje, bo na aukcji mam kilka kolorów do wyboru, to Allegro na siłę wpisuje kolor ze zdjęcia głównego i tym samym wprowadza w błąd klienta. Czy te produkty należą jeszcze do sprzedającego, czy do Allegro ? Płacimy niebagatelne prowizję, abonament, dopłacamy do Smarta i jeszcze nie można produktu wystawić zgodnie z prawdą. Zamiast mieszać w produktach sprzedających może Allegro w końcu zrobi porządek z adresami klientów którzy wpisują przy przesyłkach DPD - dwa razy sprawę zgłaszałem i cisza....

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 W jaki sposób zgłaszałeś tę sprawę i której dokładnie oferty dotyczy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Np pierwsza z brzegu Numer oferty: 8921866520 akurat ta dotyczy haczyków, czy ktoś w tym produkcie widzi białe haczyki, bo ja nie:( takich ofert jest więcej tylko teraz nie mam czasu na podawnie wszystkich.... Było zgłaszane i co z tego.....

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 Dziękuję, ale tytuł nie mówi nic o haczykach. Biały jest wieszak i na zdjęciu nie widzę, żeby była to niepoprawna informacja, więc czy możesz doprecyzować na czym, według Ciebie, polega tutaj błąd? 

Zrzut ekranu 2023-02-24 o 13.01.44.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Proszę wejść w parametry kolor haczyków pisze biały

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@FH2020 - biały, przezroczysty - jeden pies, ważne że prowizję zapłacisz i z klientem będziesz się bujał...

oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Dlaczego mój problem nadal nie został rozwiązany....

I w parametrach widnieje informacja kolor haczyków: biały

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 podaj proszę oferty, w których wartość w parametrze "kolor haczyków" jest niepoprawna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@la_nika masz podane wyżej przecież - 8921866520.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@medalik_2009 to jest jedna oferta, a @FH2020 napisał, że jest to "pierwsza z brzegu", dlatego poprosiłam o podanie wszystkich, w których jego zdaniem wartość jest niepoprawna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

A można zacząć od tej, którą podałem, a nie pisać przez kolejne dni. Przepraszam, ale to jest jakieś kuriozum , co się dzieje na tej platformie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 dobrze, zgłosiłam prośbę o zmianę w produkcie przypisanym do oferty nr 8921866520, wrócę z odpowiedzią, gdy ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Numer oferty: 9723041680 ja wpisałem kolor mebla inny, ponieważ w ofercie są kolory do wyboru. Allegro wpisało czarny wiem, że taki kolor jest na zdjęciu głównym, ale klient ma możliwość wybór. A Allegro wprowadza w błąd, ponieważ klient myśli, że na aukcji jest kolor czarny

Numer oferty: 9937772224, Numer oferty: 9932596936 jak wyżej.

Pozostałe oferty zostały zmienione 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 wynika to z tego, że oferta jest połączona z produktem, który nazywa się np. "Wieszak wiszący czarny", a kolor jest jednym z parametrów obowiązkowych, które tworzą nazwę produktu. W tej sytuacji zgłoś proszę błąd w produkcie. 
9723041680 - za pomocą tego formularza, wybierając kolor "inny kolor" (wpłynie to na zmianę nazwy) oraz dodaj proszę zdjęcie, na którym widoczne są inne kolory. 
9937772224 - tutaj problem jest taki sam, a wartość w parametrze "kolor mebla" wynika produktu w katalogu, zgłoś proszę to jako błąd za pomocą tego formularza oraz dodaj zdjęcie;
9932596936 - to samo, zgłosić to możesz za pomocą tego formularza, dodaj też proszę zdjęcie innych dostępnych kolorów. 
Jeśli już to zgłaszałeś za pomocą formularza zgłaszania błędu w produkcie i sugestia została odrzucona to najprawdopodobniej dlatego, że w takiej  sytuacji możesz stworzyć warianty w różnych kolorach skoro to ten sam produkt i różni się kolorem deski. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Oferty były zgłaszane, ale w takim razie dlaczego pozostałe oferty nie zostały zmienione przez Allegro ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 tylko Twoje oferty (pojedyncze) są połączone z tymi produktami.
Jeśli chodzi o inne Twoje oferty, to podaj proszę ich numery, wtedy będę mogła to sprawdzić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Numer oferty: 9567336759 tutaj również są kolory do wyboru. Wpisany został kolor inny i taki został, dlatego mnie dziwi, dlaczego w tych, które podałem wcześniej Allegro dokonało zmian... 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 co do zasady takie niejednoznaczne nazwy i wartości parametrów jak "inny kolor" lub inna marka nie są najlepsze do tworzenia produktów, ponieważ później są albo poprawiane na podstawie innych informacji (np. zdjęć w produkcie) albo jak w przypadku oferty, którą teraz podałeś nazwa produktu zawiera numer oferty i nie jest to zrozumiałe dla kupujących, nie ułatwia znalezienia Twojej oferty. 
Dlatego najbardziej polecam Ci utworzenie wariantów tych produktów i wówczas będą osobne oferty i osobne produkty dla każdego koloru, z których kupujący łatwo będą mogli przejść. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Skoro jest taka możliwość, to po co Allegro się wtrąca. Nie potrzebnie tracę swój czas na tą dyskusje. Proszę tylko by w tych trzech ofertach zmienić kolor na inny jak jest w pozostałych ofertach. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 Wracam do Ciebie z informacjami w imieniu Moniki — w produkcie powiązanym z ofertą 8921866520 kolor haczyków został zmieniony na "przeźroczysty". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów