anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiany w produktach

blask_pl
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Jakim cudem ktoś może sobie pozmieniać EAN w moim produkcie, którego jestem wyłącznym producentem i mam zarejestrowany EAN w GS1, wrzucić swoje zdjęcie zupełnie innego produktu, podpiąć 15 ofert z różnych kont zupełnie innego produktu i jakiś Wasz pracownik akceptuje te zmiany i stwierdza, że tak jest ok?
Sytuacja zgłaszana do Was już kilkukrotnie. Tak samo zgłaszaliśmy oferty błędnie powiązane z produktem. Sprawa załatwiana na tydzień i zaraz znowu to samo. Proszę o jakieś działanie w tej sprawie, najlepiej skuteczne. Z góry dziękuję za pomoc 🙂

Link do mojego produktu: https://allegro.pl/oferta/kartka-na-slub-wesele-na-pieniadze-grawer-prezent-14052684634


oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

sklepRTVanteny
#9 Pomysłodawca#

Sprzedajesz na allegro, to musisz zapamiętać że allegro jest nieomylne w swoich decyzjach. Mimo że masz rację, to i tak allegro zrobi Ciebie winnym i nie uzna Twoich roszczeń. 

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Chodzi tylko o to, że ktoś podpina jakiś chiński badziew do mojej oferty tylko dlatego, że jest jedną z najbardziej popularnych. OK to jeszcze mam gdzieś, ale że ktoś zaczyna mi kombinować w produktyzacji i wprowadza w błąd moich klientów już nie odpuszczę 🙂

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

nie pan walczy o swoje konto bo ja nie się podałam szkoda poswięcać zdrowie   dla allegro

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

tak to prawda robą co chcą i sprzedawca nie ma nic do powiedzenia bez prawię ciekawe jak długo

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl Opisz proszę dokładnie wszystkie dane, które zostały zmienione we wskazanym produkcie oraz jaki jest prawidłowy kod EAN. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

A nie mzoecie odtworzyć tego co było tylko chłop ma teraz wam listowac zmiany i odrabiać za was zadanie ?

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Prawidłowy kod EAN to 5905943400434
Materiał to drewno, a nie papier
I jak nie trudno się domyślić to ostatnie zdjęcie po prawej nie przedstawia mojego produktu 🙂
Zrzut ekranu 2024-03-02 201215.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl Dane obecnego produktu zgadzają się z informacjami w bazie GS1 i jest to karta okolicznościowa.
https://www.eprodukty.gs1.pl/catalog/05905943400434

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

To widzimy dwa różne produkty, bo u mnie w Asortymencie wyświetla inny kod ean i inny materiał, oraz czyjeś zdjęcia 🙂  Rozumiem, że teraz będziecie mi wmawiać, że białe jest czarne. Przecież ten EAN prowadzi do produktu z podłączonych ofert, które nie mają nic wspólnego z moim produktem.

 

Zrzut ekranu 2024-03-02 220720.jpg

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Pierwszy wynik z google.
Myślę, że EAN 5904708795365 nie równa się 5905943400434

 

 

Zrzut ekranu 2024-03-02 221725.jpg

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

A to są oczywiście inne oferty mojego produktu 🙂
Faktycznie identyczny

 

Zrzut ekranu 2024-03-02 221933.jpg

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Faktycznie ten EAN i zdjęcie produktu z podłączonej oferty jest identyczne z tym, które są w GS1... 🙂 Nie wiem czy muszę jeszcze bardziej się wygłupić, żeby udowodnić swoją rację?

 

Zrzut ekranu 2024-03-02 222106.jpg

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Dam Wam szybkie rozwiązanie. Odepnijcie wszystkie oferty podpięte do mojego produktu i podepnijcie je tutaj:

https://allegro.pl/oferta/kartka-slubna-naem-14204932300

bo to jest prawidłowy produkt do którego te lewe aukcje powinny być podpięte, a w moim produkcie przywróćcie prawidłowe informacje czyli mój EAN z GS1, który wysłałem wyżej oraz prawidłowy Materiał: DREWNO, a no i nie zapominajmy o tym pięknym zdjęciu, które chciałbym żeby zostało usunięte.


Wystarczy zrobić tylko tyle i aż tyle. A ile zaoszczędziłoby to mi nerwów i czasu oraz Wam.

oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

Więc według Pani rozumowania te 3 produkty nazywają się Myszka więc to jest ten sam produkt.

 

423904109_312682465157152_5069297486740313007_n.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl poprosiłam o zmiany w tym produkcie, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl zmiany zostały wprowadzone 👍 Zgłosiłam też oferty błędnie połączone z tym produktem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

blask_pl
#7 Wielbiciel#

W ciągu dalszym do mojej oferty są podpinane te kartki co obniża mi jakość oferty ponieważ są one tańsze i moja oferta spada w trafności.. Proszę o jakieś bardziej zdecydowane działania w kierunku tych sprzedających, aby nie wprowadzali kupujących w błąd

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@blask_pl Sprzedający samodzielnie podejmują decyzję o łączeniu ofert z produktami z katalogu. Nie mamy możliwości zablokowania tego wyboru.

Możesz zgłaszać oferty błędnie powiązane z produktem. Na stronie każdej oferty znajduje się właściwy link. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sklepRTVanteny
#9 Pomysłodawca#

Jak sam widzisz, allegro już umywa ręce, oni są nieomylni, i już jesteś winny sytuacji. Rozmowa z allegro to walka z wiatrakami. 

oznacz moderatorów