anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków z allegro protect

EMS-TRONIC
#7 Wielbiciel#

Miałem ostatnio taką sytuację. Klient z Czech zakupił część elektroniczną  do samochodu w październiku. W lutym zgłosił dyskusję, że nie działa, a nawet nie została zamontowana (według mojego doświadczenia nikt nie potrafił jej poprawnie zakodować i stąd problem). Nie chciał mi odesłać tego przedmiotu nawet w ramach rękojmi, gdyż uznał, że źle rozpatrzę to roszczenie. Allegro protect dokonało zwrotu i teraz zostałem bez przedmiotu oraz pieniędzy, a podatki, prowizję i inne koszty oczywiście trzeba było opłacić. Mieliście może takie doświadczenie?

Ogólnie to dobry biznes. Kupować na allegro, zgłaszać nieprawdziwą dyskusję, nie odsyłać zakupu tylko zgłosić roszczenie i odzyskać kasę. 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EMS-TRONIC sprawdziłam Twoje konto i widzę, że zleciłeś już zwrot środków kupującemu, więc będę jeszcze działać w sprawie korekty na Twoim saldzie wypłaconej już rekompensaty z Allegro Protect, no i oczywiście trwającej dyskusji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EMS-TRONIC przepraszam, że trochę to trwało, ale dyskusja ze sprzedającym jest już zakończona, a na Twoim bilingu zrobiliśmy także korektę wypłaconej rekompensaty z Allegro Protect, więc sprawa jest już wyjaśniona. Bardzo Cię przepraszam Cię za tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Właśnie po to powstało Amber Gold, SKOK i Allegro 😉

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@EMS-TRONIC jakie roszczenie miał kupujący?

jeżeli nie chciał by sprzedawca rozpatrzył roszczenie

to o co tu chodzi?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@RED domniemane czyt domyśl się 🙂 uroki sprzedaży na allegro poza Polskę

oznacz moderatorów