anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot i kwota - pytanie

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałem przedmiot,zleciłem wypłate,ale jednak się rozmyśliłem i chciałem pieniązki oddać kupującemu , który się nie zgodził. Wcześniej kliknąłem zwrot przez allegro ,żeby przez allegro oddać ,ale było za póżno bo przez PAYU już kliknąłem przelanie pieniędzy wcześniej.

 

I teraz mam taką informację::"

Dostępne środki

Jeśli nie masz wystarczających środków, spróbujemy zlecić zwrot w ciągu najbliższych 24 godzin.

ŚRODKI PAYU

0,00 zł"
 
 
 
Co to znaczy? Jeśli będe miał jakąkolwiek kwote to mi automatycznie ściągnie czy nie?  Chciałbym anulować zwrot po prostu ale widze ,że się nie da?
oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@litwicki22 Środki trafią do kupującego w ciągu 3 dni roboczych - czyli w okolicy środy.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@litwicki22 tak zwrot jest zlecony ale klient dostanie go dopiero poniedziałek - środa 😄 Napisz mu żeby se kupił meliskę i dał Ci znać jak poszło na Policji 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

ok dzieki chłopaki czyli poprawnie zrobiłem?

2 screeny:

py.jpgpy2.jpg

 

Po mojej stronie ok?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@litwicki22 Tak - zwrot został zlecony poprawnie.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

ok dziekuje bardzo za pomoc. Jestes bardzo mili. Dziekuje

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

A ostatnie pytanie. Znalazłem taki temat podobny:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jak-sprawdzi%C4%87-zwrot-pieni%C4%99dzy-w...

 

 

I ktoś tez nie uzyskał środków a ktoś robił zwrot również. Może to wisi jakoś w systemie i coś jest nie tak? Czy dobrze zrobiłem wszystko ? Zerknijcie. Ostatnie pytanie 🙂 dzięki

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@litwicki22 Zwrot został zlecony poprawnie z tego co widać. Mail z informacją dla kupującego może przyjść z pewnym opóźnieniem.
Wejdź w zakładkę zamówienia i przy danym zamówieniu po prawej stronie kliknij zielony napis SZCZEGÓŁY - na samym dole powinna znajdować się informacja o zleceniu zwrotu środków - powinna ale nie jestem pewien jak to wygląda jeśli zasilałeś konto do zwrotu środków.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Wszedłem w zakładke zamówienia i przy danym zamówieniu wygląda to tak:

py3.jpg

 

Ale tu z kolei zzeszło:

py.jpgpy3.jpg

 

Jest ten przycisk ZWRÓC WPŁATE ciągle, to tak jakbym nie zwrócił jej ? czy może tak pisać mimo to?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@litwicki22 Zdjęcia nie widzimy - musi je zatwierdzić moderacja.
Może być tak napisane bo każda transakcja ma swój identyfikator - ten przycisk dotyczy zwrotu tej konkretnej wpłaty klienta o tym konkretnym ID.
Ty zasiliłeś konto do zwrotu więc ten Twój zwrot ma już inne ID i może się tam nie wyświetlać - dlatego napisałem, że nie jestem pewien jak to dokładnie wygląda 🙂

Generalnie to się nie przejmuj - jeśli zgodnie z tym co wcześniej wkleiłeś środki zostały pobrane to zwrot został zlecony a kupujący otrzyma informację na maila.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

A mimo to jak widnieje przycisk ZWROT WPŁATY to nic? Dalej moge go naciskac

 

df3.jpg

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@litwicki22 Tak jak napisałem - ten przycisk dotyczy zwrotu wpłaty o tym konkretnym ID - oryginalnej wpłaty od kupującego.
Ty nie mogłeś zwrócić tych środków bo je sobie wypłaciłeś.
Zasiliłeś konto i z tego zasilenia zleciłeś zwrot - ta transakcja będzie już miała inne ID.
Ten przycisk ZWROT WPŁATY  możesz zignorować.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Ok czyli czekac az dostanie te pieniądze?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Tak 🙂

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Hejka ponownie. Jesteście bardzo pomocni i jestem wdzięczny. Jeszcze rozmawiałem przez telefon z pracownikiem allegro i mówił i sprawdził,że po mojej stronie wszystko ok bo miał wgląd w system. Także tamta osoba po prostu musi poczekać. Jeszcze raz dzięki.

oznacz moderatorów