anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot i kwota - pytanie

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałem przedmiot,zleciłem wypłate,ale jednak się rozmyśliłem i chciałem pieniązki oddać kupującemu , który się nie zgodził. Wcześniej kliknąłem zwrot przez allegro ,żeby przez allegro oddać ,ale było za póżno bo przez PAYU już kliknąłem przelanie pieniędzy wcześniej.

 

I teraz mam taką informację::"

Dostępne środki

Jeśli nie masz wystarczających środków, spróbujemy zlecić zwrot w ciągu najbliższych 24 godzin.

ŚRODKI PAYU

0,00 zł"
 
 
 
Co to znaczy? Jeśli będe miał jakąkolwiek kwote to mi automatycznie ściągnie czy nie?  Chciałbym anulować zwrot po prostu ale widze ,że się nie da?
oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

LEW433
#21 Demiurg#

Jka wpłyną jakieś środki w tym czasie 24godz to zwrot pójdzie., a poźniej już nie.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Czyli np jak coś innego sprzedam i będa miał srodki PAYU to ta inna kwota pójdzie automatycznie na poczet tego zwrotu?  ( do 24 godzin )

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

TO da się jakoś anulować to ? Bo chciałbym cos innego sprzedać i nie chciałbym żeby kwota szła na tamten zwrot. 

Czy anulować te aukcje i wystawić po 24 godzinach?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się anulować.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Ale mi chodzi o inne aukcje,żebym je anulował, i wystawił ponownie po 24 godzinach. Bo jak ktoś kupi coś to ta kwota pojdzie na tamten zwrot tak?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak aukcje możesz. Ale widzę że masz 3 i są zakończone.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

I po 24 godzinach je wystawić i wtedy nie sciagnie juz kwoty na rzecz tamtego zwrotu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jak środki wpłyną po 24godz to nie zostaną wykorzystane do zwrotu dla kupującego.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Wpłaciłem kwote i zwróciłem kupującemu ale dalej widnieje,żebym wpłacił informacja. Ile trzeba czekać czy nie powinien on ich miec od razu na koncie payu?

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Wplacilem kwote na payu do zwrotu i czemu nadal widnieje WPŁAĆ KWOTE?! Powinno od razu sie zaksiegowac?  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@litwicki22 Nie. Jeśli zleciłeś zwrot poprawnie, klient otrzyma powiadomienie mailowe z tą  informacją. Zostanie ono wysłane dopiero po przetworzeniu płatności. Nie dzieje się to natychmiast.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Pisze Zwrot środków dla....kwota xxx............w realizacji.........czyli musze czekać długo jak sie zwrócą?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Różnie, niecierpliwy jesteś widać.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

ok

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Więc kupujący mówi ze nie widzi przelewu i ,że został wycofany i chce sprawe na policje zgłosić. Co ja mam zrobić? Po prostu dałem wpłać środki i zwrot kwoty i ciągle jest w REALIZACJI. On mówi ,że nie widzi nic i chce na policje zgłosić. Co teraz?

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

tak mam ,czyli wszystko dobrze zrobiłem ? oto screen ze zwrotu  py.jpg

 

 

Ale mowi że nie ma zadnych środków ( może kłamie ? ) . I chce isc na policje. Ale nie bać sie tych gróżb? Ale mówie operacja jest w realizacji u mnie ciągle. To tak długo może isc?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Oczywiście że dziś nie zobaczy pieniedzy, jest piątek więc może zobaczy w poniedziałek a najprawdopodobniej zobaczy dopiero w środę. Popatrz jak wygląda kalendarz.

Na policję niech idzie, jego problem, ma prawo chodzić gdzie chce.

oznacz moderatorów

litwicki22
#7 Wielbiciel#

Ale dobrze zrobiłem zwrot wg screena? Tzn poprawnie tak i nie przejmowac sie niczym?

 

oznacz moderatorów