anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na Allegro Lokalnie

marek85002
#1 Nowicjusz#

Chciałbym zapytać jak długo Allegro będzie tolerowało oszustwa kupujących nawet na Allegro Lokalnie. Jak wiemy sprzedajac jako osoba prywatna nie mam obowiązku przyjąć zwrotu, kupujący zakwestionował oryginalności wyświetlacza telefonu . Mając takie prawo mówiące o reklamacji zażądałem ekspertyzy serwisu,  pracownik Allegro bezpodstawnie zaakceptował wniosek Allegro Protect, kupujący otrzymał zwrot, nie miał zamiaru zwrócić telefonu a o tym mówi regulamin ,Allegro umywa w tym momencie ręce, proponuję mi druge sądową o zwrot telefonu.  Pomogło oficjalne pismo z przed sądowym wezwaniem do zapłaty na Allegro ,telefon był u mnie w domu w terminie jaki wskazałem.  Czyli kto oszukuje, sprzedawca? Nie tylko kupujący, znaleźli spodob na bezkarnego oszukiwanie, najgorsze ze Allegro w tym pomaga , zapytam skąd Allegro na kasę na pensje, od sprzedawcy, więc czas coś z tym zrobić.  Na ta chwile zamiast Allegro.pl  powinno się  zmienić nazwę oszukaj sprzedawcę.pl    Wstyd żyjecie ze sprzedającego. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Zgadzam się z Tobą , powinno się eliminować takich kupujących, ale nie pisz skąd Allegro ma kasę a skąd sprzedajacy mają kasę? od kupujących więc kolo się zamyka, wszyscy są tu potrzebni.

oznacz moderatorów

marek85002
#1 Nowicjusz#

No ok lecz Allegro nic z tym nie robi.  Bo po co 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak napisałem powinni coś z tym zrobić.

oznacz moderatorów