anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty książek

MAMY ROZWIĄZANIE!
team_lux
#1 Nowicjusz#

Czy ja prowadzę bibliotekę czy antykwariat, który od wieków zajmuje się sprzedażą książek?? coraz więcej zwrotów książek przeczytanych lub wykorzystanych a na dodatek z adnotacją "Nie podoba mi się"! Czy oprócz głupawego przepisu jest rozsądne i logiczne wyjście z tej niezwykłej sytuacji. Przecież tak naprawdę każda moja sprzedaż może zakończyć się zwrotem. Przez 14 dni nawet debil przeczyta książkę. Co robić aby nadal być na Allegro? Przez prawie ćwierć wieku budowałem potwora, który teraz chce mnie zjeść. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

No tak jest, ma prawo do zwrotu. Może faktycznie lepiej wypożyczalnie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@team_lux wypożyczaj książki np. za 5 zł z kaucją 45 zł co by klient miał darmową dostawę i zwrot 🙂 prowizję Ci oddadzą, jedynie dopłata do smarta będzie kosztem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@kostas11 ale po co wypożyczać za 5 zł, skoro można za darmo? 😉

oznacz moderatorów
it24_pl
#12 Orędownik#

Niestety.. powody takiego stanu rzeczy są głównie 2.

1. beznadziejne prawo

2. darmowe wysyłki i zwroty

A wszystko w dobie "mody" na ekologię..

 

 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

wiem, o czym mówisz.

ja kiedyś handlowałam fotelikami samochodowymi.

też dostawałam obkopane, oklejone chrupkami, ale najgrosze jest to, że nigdy nie wiesz, czy ów nie uczestniczył w wypadku i nie powinien zostac poddany analizie lub zutylizowany.

oznacz moderatorów
hurt-met
#11 Animator#

@team_lux może foliować książki i zastrzec że po ropakowaniu plomby zwrot nie jest możliwy , tak jak jest to w sytuacji programów i gier na płytach CD odfoliowana nie podlega zwrotowi 

oznacz moderatorów