anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty

Megaelektronik
#7 Wielbiciel#

Cześć, 

Jak sobie radzicie w sytuacji kiedy kurier przyjeżdża poza godzinami pracy naszego punktu ?

np pracujemy od 10-15 a kurier różnie 8 czasami 19 jaki mu pasuje ?  Telefon który podają raczej nieaktywny

Tradycyjnie Inpost 😞 

Czy ktoś z Was praktykuje zwroty na skrytkę pocztową ?  

 

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Megaelektronik ??? a jak nadajesz skoro masz zwroty InPostem jak nie ma Was w firmie ? może dogadaj się z kurierem niech zostawia w pobliskim punkcie lub zawsze masz w aplikacji możliwość przekierowania na paczkomat 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Megaelektronik
#7 Wielbiciel#

🙂 To może doprecyzuje, chodzi o darmowe zwroty które przywozi kurier INPOST .  Zwroty są z usługi  "Smart" te tzw "darmowe" ma nadzieję że teraz  jest jasne ? 🙂 o co mi chodzi ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Megaelektronik a ja rozumiem że nadajecie je w punkcie lub w paczkomacie skoro się mijacie z kurierem ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Megaelektronik
#7 Wielbiciel#

@kostas11  takie jest pytanie  "Czy ktoś z Was praktykuje zwroty na skrytkę pocztową ? " Fersztejen ! 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Megaelektronik u mnie jak i u wielu z tego forum ten sam kurier co odbiera to przywozi zwroty, ale dalej mi nie napisałeś jak nadajesz, bo skoro są zwroty to musisz nadawać jakość te paczki ? 

Jak masz zwrot możesz w aplikacji przekierować na paczkomat lub inny adres 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Megaelektronik
#7 Wielbiciel#

Zwrot w usłudze SMART możesz przekierować na paczkomat ?  Ciekawe, możesz wskazać jak to zrobić, przynajmniej u mnie nie widzę zwrotów w apce ?

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Sklep mam czynny do 19:00 więc problemu nie ma ,zwykle zwroty przywozi ten sam kurier Inpost-u co odbiera zlecenia , raz tylko Pocztylionowi się nie chciało i awizował , ale po gadce z kierownikiem placówki , w której nadaję przyjeżdża grzecznie i nawet wcześniej zadzwoni .

oznacz moderatorów

Megaelektronik
#7 Wielbiciel#

Cieszę się twym szczęściem, jednak nie znajduje w nim odpowiedzi na moje pytanie.    Czy ktoś z Was praktykuje zwroty na skrytkę pocztową ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Megaelektronik odpowiedź masz tu ,,Sklep mam czynny do 19:00 ,,😁

oznacz moderatorów