anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Fajny pomysł Za pobraniem

Kategorie
kupujący
kupujący 755
inne
inne 154
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
12
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
91
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
217
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
95
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
806
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
424

Fajny pomysł Za pobraniem

Nissan_180SX
#9 Pomysłodawca#

To tak mam swoją wizje tego co mi sie bardzo nie podoba na allegro by sie zmieniło na lepsze. Chodzi o to że jak chce kupić za pobraniem, a jakiś sprzedawca nie ma za pobraniem, to pisze do niego wiadomość "czy można prosić za pobraniem?" i najczęściej odpowiedź brzmi "nie wysyłam za pobraniem, pozdrawiam" już rozmawiałem nawet z osoba co mi napisała ze nie wysyła za pobraniem bo sie zraziła że wysyłał i osoba kupująca nie odbiera i sprzedawca traci za wysyłke i zwrot, i w ten sposób uczciwy kupujacy nie może kupić przedmiotu co chce za pobraniem, ja np nie operuje pieniędzmi w internecie bo sie boje, hakerów złodziei danych osobowych ,nigdy mi sie jeszcze nie zdarzyło nie odebrać przesyłki za pobraniem a zamawiałem już ogólnie z 80x i uwielbiam kupowac za pobraniem, płace ciut drożej za kuriera. Moja propozycja jest dosyć fajna dla kupujących, jak ktoś by napisał do sprzedawcy o pobranie, to wyświetlał by mu sie przy profilu chcacego kupić coś ile ma pozytywnie odebranych produktów za pobraniem, i był by wtedy pewny, a ci co mają dużo nieodebranych pewnie by nie pisali o prośbe o pobranie wiadomo dlaczego hahaha

6 Komentarze
Halfrunt
#17 Koryfeusz#

tak to dobra opcja, Allegro usuwając komentarze wystawianie kupującym wyrzuciło jakby możliwość oceny wiarygodności kupującego, robiąc z niego anonimową postać. 

Sam bym chętnie udostępnił taką opcję płatności, ale sorzedajsc produkty za 20 zł. Boje się strat w obecnej sytuacji. 

AnnaG-Antyki
#12 Orędownik#

Ależ to było. Nazywało się "komentarze o kupujących". Ci nie sprawdzeni mieli nawet zielone listki przy nickach. Allegro uznało że to zbędne.... Więc oberwało się wszystkim za nie wielki odsetek winnych. A teraz kupujący ma prawo do wszystkiego i piśnij słówko to jeszcze subiektywną opinię wystawi. Więc się dmucha i chucha na zimne byle tylko zadowoleni odchodzili. 

sl-aw-ek
#15 Entuzjasta#

@Nissan_180SX bez sensu, przecież przy nieodebranej przesyłce za pobraniem pieniądze nie są jedynym problemem, przedmiot dalej pozostaje własnością kupującego a nie przypominam sobie nawet jednego który sam odstąpił od umowy mimo stu maili i telefonów z prośbami. 

Nissan_180SX
#9 Pomysłodawca#

😭

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

@Nissan_180SX dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoim pomysłem, ale nie mamy planów dodania takiego pola. Rozumiem, że obawiasz się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy, ale płatności online gwarantują maksimum bezpieczeństwa i są znacznie szybsze, natomiast zamówienia za pobraniem to minimalny procent wszystkich transakcji. Ponadto wciąż rozwijamy wybór jeśli chodzi o formę płatności online, już teraz macie ich przynajmniej kilka do wyboru, ale nie będziemy rozwijać funkcjonalności związanych zakupami za pobraniem. 

Nissan_180SX
#9 Pomysłodawca#

😭

oznacz moderatorów