anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcja "ULUBIENI SPRZEDAWCY" na liście głównej

Kategorie
kupujący
kupujący 627
inne
inne 135
Statusy
new
Nowy pomysł
Pomysł oczekuje na formalną weryfikację
1
needs_info
Wymaga uzupełnienia
Poprosiliśmy autora pomysłu o uzupełnienie go
62
investigating
Weryfikowany
Allegro sprawdza, czy pomysł jest możliwy do wykonania
182
accepted
Zaakceptowany
Pomysł został zaakceptowany i przekazany do realizacji
77
declined
Odrzucony
Pomysł nie będzie mógł zostać zrealizowany...
634
delivered
Zrealizowany
Pomysł został wdrożony i jest już widoczny w Allegro!
363

Opcja "ULUBIENI SPRZEDAWCY" na liście głównej

piimaa
#13 Ambasador#

Powinna pojawić się opcja, dzięki której ALLEGRO po całości wyświetlałoby nam tylko i wyłącznie oferty (strona główna, promowane, reklamy) od tych sprzedawców, których mamy na liście. W ten sposób, można byłoby ładnie, łatwo i konkretnie spersonalizować allegro pod kątem wyszukiwań tych  produktów, które nas interesują. Tymczasem, strona główna i masa innych podstron jest zawalona bublem i śmiećmi, na które nikt nie zwraca uwagi.
Moim zdaniem powinna pojawić się opcja: WŚWIETLAJ W CAŁYM ALLEGRO TYLKO PRZEDMIOTY I OFERTY SPRZEDAWCÓW Z LISTY ULUBIONYCH.
Dodaję do listy ULUBIONYCH konkretnych sprzedawców, dodaję dodatkowo konkretnie wybrane działy ... i od tej pory strona główna i wszystkie inne oferty wyświetlają nowości, produkty, promocje tylko i wyłącznie tych sprzedawców.
Po co to?
Po to, aby nie psuć sobie każdego dnia humoru po zalogowaniu do allegro gdy widzimy kolejny, chory BLACK WEEKEND w którym CHORY sprzedający zamieszcza telewizor w BLACK promocji zapodając cenę 2499zł z przekreślonym 2999zł w chwili... w której bez BLACK promocji jeszcze 2 tygodnie temu u tego samego CHOREGO sprzedawcy ten sam telewizorek kosztował 1899zł. Na to nie nabierają się już nawet pacjenci oddziałów zakmniętych a ja, jakoo zwykły, normalny obywatel nietrzymany w pomieszczeniu z jedną klamką od zewnętrznej... czuje się bardzo urażona takim podejściem do klienta. Większość **piiip**ów zwanych potocznie sprzedawcami uznaje klienta za chorego na głowę, dlatego takie filtry powinny powstać, byłoby to uczciwe, bardzo uczciwe choć raz potraktowac klienta końcowego poważnie i wyświtlać jemu to, co faktycznie go interesuje.

Wyjście z takiego FILTRA powinno odbywać się jednym kliknięciem, np. pod swoim nickiem POKAZUJ W TEJ SESJI OFERTY WSZYSTKICH SPRZEDAWCÓW.

 

6 Komentarze
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka
Status zmieniony na: Odrzucony

Cześć @piimaa, dzięki za Twoją sugestię. Obecnie możesz dodać wybranych sprzedających do obserwowanych tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/obserwowane/sklepy.

Nie ma możliwości, żebyśmy wyświetlali na Allegro tylko niektórych sprzedających, ponieważ mogłoby to budzić wątpliwości ze strony UOKiK i taka opcja z pewnością nie pojawi się w serwisie. 

katarzynab1712
#12 Orędownik#

ale czemu "chore na głowę" nie mogą se kupować co im się podoba, za ceną która im się podoba?

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

"ponieważ mogłoby to budzić wątpliwości ze strony UOKiK"

Szkoda mi tych moderatorów czasami. Wklejają bzdury z wewnętrznych działów, bo na tym niestety polega ich praca.

mdrogeria
#21 Demiurg#

@piimaa Twoje preferencje nie mają tu żadnego znaczenia , w pierwszej kolejności musisz zobaczyć produkty , na których allegro ma największą kasę .....kropka

piimaa
#13 Ambasador#

Co ma UOKiK do prywatnej personalzacji wyszukiwarki po zalogowaniu na konto?
Zresztą, szkoda gadać, każdy pomysł poprawiający żywot jest odrzucany.
Blokada sprzedawców na kontach indywidualnych też nigdy się nie pojawi, prawda?

mdrogeria
#21 Demiurg#

@piimaa jak do marketu wchodzisz po chlebek to musisz zrobić slalom pomiędzy niezliczoną ilością półek z zupełnie nie potrzebmymi Ci rzeczami , a kuszącymi przeróżnej maści promocjami i zachętami . Tu jest tak samo ....

oznacz moderatorów