anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box dostawa jutro

EvilStork
#1 Nowicjusz#

Witam. Chciałbym ostrzec tanich cwaniaczków wierzących w bajki - jak ja - przed Allegro One. Skuszony dostawą tego samego dnia (oczywiście z disclaimerem 'zwykle') przy zamówieniu złożonym do 10 rano skorzystałem o 8:22. Oczywiście paczkomat oddalony dużo bardziej niż 'mój' standardowy, ale zależało mi na czasie... Przesyłka wylądowała w paczkomacie następnego dnia po 22 - dodatkowy prank, ale zasłużyłem frajerstwem - czyli de facto jeszcze kolejnego, bo już mi przestało zależeć, a po nocy nie będę sie szlajał. Żadnego przepraszam ani od sprzedającego, ani od Allegro. Oczywiście nikt nic nie obiecywał na 100%. Taka jakość i rzetelność w polskim stylu - ze świadomością braku konsekwencji.

Dziękuję za uwagę

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ta metoda dostawy popierana przez Allegro ma tu wiele wątków, niestety nie są to dobre słowa.☹️

oznacz moderatorów

Client:109199213
#12 Orędownik#

Cześć, @EvilStork.

Wydaje mi się, że odrobinę przesadzasz. Niedaleko ode mnie postawili taki zielony paczkomat, więc skorzystałem z okazji i nadałem przez niego trochę rzeczy, które mi zalegały. Głównie stare, popsute aparaty fotograficzne, jakieś obiektywy i kamery. Wieczorem tego samego dnia cały ten towar już był wystawiony na sprzedaż i to z adresu po drugiej stronie Wisły. No mówię Ci, towar dotarł na Pragę jakby to nie był paczkomat, tylko jakiś teleporter z filmu sci-fi. W dodatku cały ten ruski szmelc po drodze się naprawił i wyczyścił. Jutro znowu coś nadam. 

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

Sprzedający nie ma Cie tutaj za co przepraszać jeśli wysłał na czas. To Allegro daje te wszystkie gwarancje (a już szczególnie je wyróżnia jeśli chodzi o ONE mimo, że ta usługa działa na poziomie poczty polskiej)

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@EvilStork a za co ma cię sprzedający przepraszać? Że sobie wziąłeś przewidywany czas wysyłki allegro według algorytmu za rzeczywisty? Pretensje do allegro że podaje taki czas i dopiero po najechaniu na i w kółeczku wyświetli się że to nie jest czas rzeczywisty 

oznacz moderatorów