anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - słaba jakość usług.

osik_2004
#9 Pomysłodawca#
Słaby ten One Box.

Zamawiam pierwszy raz - sprzedawca Allegro, dostawa wieczorem tego samego dnia. Byłem w szoku.

Kolejne zamówienie już w normalnym trybie.

Znów kupuję i wybieram OneBoxa ... tyle, że napisane było dostawa dziś, a dostałem dopiero na drugi dzień wieczorem.

Wczoraj zamówiłem około godziny 13.Paczka nadana, dziś miała przyjechać. Przyjechała, dostałem powiadomienie na telefon. Jedna noga pod prysznicem, ale mówię - wracam się, bo to ważne części, które muszę dziś zamontować.

Automat paczkowy nieczynny. Nieczynny 10 minut po tym jak dostałem powiadomienie o paczce.

Czarny ekran.

Jest telefon i kod QR na automacie. Myślę - zgłoszę, może coś ruszą z tematem. 

Odezwał się automat, boot, dałem sobie spokój, nie spędzę tam godziny.

Klikam QR - odsyła na stronę Allegro, co tez jedynie co zrobiło to zniechęciło do tego całego One Boxa.

Wracam do Inpost. Nigdy nie było awarii. Paczki przyjeżdżają częściej, w różnych porach, ale 90% około godziny 14, a nie o 20 ...

Allegro One Box, zielony automat

AL022SM1

Wojska Polskiego 3
41-400 Mysłowice

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@osik_2004 nasi technicy sprawdzą tę maszynę, ale w sprawie odbioru paczki, gdy będziesz już pod urządzeniem, zadzwoń proszę jeszcze raz na naszą infolinię pod numerem telefonu: 616 306 886Pomożemy Ci odbiorze paczki i otworzymy skrytkę zdalnie, a jeśli problem będzie poważniejszy, będziemy mogli zgłosić dokładniejszą usterkę.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odezwał się automat, boot, dałem sobie spokój ale teraz wszędzie najpierw odezwie się BOT a tu wystarczy poprosić o połączenie z doradcą, da się.

oznacz moderatorów

Client:123865150
#7 Wielbiciel#

Nawet nie jestem zaskoczony. To się dzieje cały czas.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

,,dzień jak co dzień ,, żadne mecyje 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Ależ to nie należy do standardów Allegro 

oznacz moderatorów