anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box

Tomald0
#8 Zapaleniec#

Zdecydowałem się na wybór tego sposobu dostawy, gdyż jest on bardzo blisko mojego bloku. Jest to ostatni raz, zakup został zrobiony w niedzielę 20.08.23 paczka została nadana 21.08 odebrana od nadawcy 22.08, 23.08 była już rano w miejscowości obok, ale nikt nie kwapił się żeby tą paczkę dostarczyć. Status został zaktualizowany 23.08 że jednak paczka nie dotrze w tym dniu tylko w następnym, dalej paczki nie ma. Jest to telefon bez którego nie jestem w stanie zapłacić za pierwszą ratę z powodu weryfikacji SMS, telefonu zastępczego nie mam. Kto poniesie tego konsekwencje ? Za dostawę z tego co widzę odpowiedzialna jest firma UPS. Odradzam korzystania z Allegro One Box czy tam green box czy byle jaki Allegro box. InPost to pełna profeska żałuję że skorzystałem z usługi oferowaną przez allegro, to był pierwszy i ostatni raz !

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

Allegro One rzuci kasą .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Usluga zart 5 groszy nie wart

Przynajmniej sprzedawcy nie ciagasz za odpowiedzialnosc 

Zycze ci by caly w koncu dotarl

oznacz moderatorów

Tomald0
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca nadał paczkę z samego rana, wiec normalnie wywiązał się ze swojej części sprzedaży. Niestety Allegro współpracuje z firmami 3-ciego świata, więc niech ponoszą za to odpowiedzialność 😕

 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Tomald0 żadna tam firma UPS, OPERATOREM POCZTOWYM JEST ALLEGRO SP. Z O.O.

InPost czasami też da ciała, ale to dotyczy małego odsetka przesyłek, w przypadku Allegro czasami zdarzy się zrobić wszystko jak należy - ale nie za często. 

oznacz moderatorów

Tomald0
#8 Zapaleniec#

Tomald0_0-1692863619142.png

 

 

Dodam jeszcze, że wczoraj paczka miała jeszcze status w doręczeniu, żałuję że screena nie zrobiłem 😞

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Tomald0 przepraszamy za tę sytuację! Wyjaśniamy to i wrócimy do Ciebie z informacją w wiadomości e-mail. 

oznacz moderatorów

Tomald0
#8 Zapaleniec#

Dzięki, przynajmniej za reakcję !

oznacz moderatorów

Tomald0
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One Jakieś newsy 3 h minęło a o paczce ni widu ni słychu

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Tomald0 zwykle jak im wetnie paczkę to szukają od tygodnia do dwóch. Są tu tacy co chętnie podpuszczają na sprzedawców że paczka nie doszła to niech wysyła drugą lub kasę oddaje bo odpowiedzialność za paczkę spoczywa na sprzedawcy do momentu odbioru ale jak widzisz co on winny że usługa gufniana

oznacz moderatorów

Tomald0
#8 Zapaleniec#

Update:

Nie dostałem żadnej obiecanej wiadomości mailowej od Allegro, natomiast wyskoczył błąd i jestem zmuszony do podjęcia dyskusji ze sprzedawca gdzie w ogóle on nie zawinił. Żeby Allegro mogło podjąć działania musze czekać do 25.08 do godziny 18:40. Także paczkę dostanę dopiero najwcześniej w poniedziałek. Pełna profeska ...

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Temu w to w ogóle się nie pcham, siedzę w branży motoryzacyjnej i często gęsto dany przedmiot jest potrzebny na przysłowiowe "wczoraj"

 

Wole stracić smart a mieć pewność że paczka w 97% dojdzie na kolejny dzień do Kupującego korzystając ze sprawdzonych firm kurierskich.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Tomald0 optymistycznie jest zakładać, że przesyłka do Ciebie dotrze. 
A odpowiedź dostaniesz dopiero jak odnajdą paczkę i będą wiedzieć, że Ci ją doręczą - jest spore prawdopodobieństwo, że się jej nie doczekasz. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Tomald0 przepraszamy za tę sytuację! Z informacji w systemie wynika, że przesyłka została do Ciebie dostarczona. Czy możesz to potwierdzić? 

oznacz moderatorów