anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Do kogo mam się zwrócić o wyjaśnienia. Allegro One nie wywiązuje się z dostaw! Z kim rozmawiać?

MAMY ROZWIĄZANIE!
11anig
#8 Zapaleniec#

Zakupiłam towar u Sprzedającego. Dostawa do punktu One Box. Minął termin, więc proszę o wyjaśnienia a Sprzedający ma dowód, że przekazał moją paczkę kurierowi. W opisie zakupu wyświetla się informacja, że paczka jest w drodze. Gdzie mam reklamować?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

@11anig sprzedawcy , jeśli to firma odpowiada za paczkę do chwili doręczenia ...prawda  ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@11anig Minął termin, możesz działać w ten sposób dzwonić i próbować się dowiedzieć od przewoźnika, ale wg prawa to sprzedajacy 9jak firma) odpowiada za przesyłkę do chwili doręczenia.

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@11anig Prosimy o wskazanie numeru przesyłki, o którą chodzi. 

oznacz moderatorów
11anig
#8 Zapaleniec#

Bardzo proszę:

PRZEWOŹNIK I NUMER PRZESYŁKI

Allegro
A0001VDY88
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

wybrałaś najbardzie kijową i dziadową formę wysyłki na allegro do której udostepnienia zmusza allegro sprzedawców byś mogła kupować w ramach smarta, są setki wątków o tym jak onebox zmaścił dostawę. Składaj do oneboxa reklamację z żądaniem reklamacyjnym zwrotu kasy za zgubioną paczkę bo jak nie odnajdą to się wypną na ciebie. Standard to szukanie paczki 1-2 tyg, brak kody dostępu do paczkomatu, przekierowanie paczki chun wi gdzie, ost wisienka na torcie paczka z Krakowa do Krakowa szła przez Gdańsk a następnym razem obchodź tą formę dostawy szerokim łukiem i teraz ciesz się jak dojdzie 

oznacz moderatorów
11anig
#8 Zapaleniec#

Hm... dotychczas nic takiego mnie nie spotkało...

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@11anig Dziękujemy za informację. Już zajmujemy się weryfikacją losów przesyłki. Prosimy o chwilę cierpliwości. 

oznacz moderatorów