anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmotywować kuriera do wyjścia z samochodu gdy pada śnieg?

MAMY ROZWIĄZANIE!
JAS-MED
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. Dostałem przed chwilą SMS , że kurier próbował dostarczyć przesyłkę i nikogo nie zastał mimo że jestem w domu. Natychmiast skontaktowałem się z kurierem pod podanym wcześniej numerem i Pan stwierdził , że dzwonił ale telefonem i nikt nie odebrał więc odjechał, nie próbując nawet dojść do klatki. Numer do kuriera :572-176-197 . Numer przesyłki : A000BHX6L1

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@JAS-MED tak ma dostarczyć pod drzwi o ile ktoś jest w domu, więc jak nie odebrałeś telefonu to po co miał brać paczkę pod pachę i lecieć ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów
JAS-MED
#1 Nowicjusz#

Byłem zajęty w łazience i niestety nie zdążyłem odebrać telefonu . Kurier ma swój z....y obowiązek dostarczyć paczkę pod drzwi lub przynajmniej próbując ja dostarczyć dzwoniąc domofonem lub dzwonkiem . Może być również sytuacja taka , że mnie nie będzie i nie odbiorę telefonu , a w domu będzie żona. I wtedy też nie musi dostarczyć paczki? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Powinien wcześniej zadzwonić i się upewnić a nie sprzed domu i jak nie zdążyłeś z WC jedzie w ch...

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Nie ma obowiązku awizować wcześniej dostawy, taka opcja istnieje ale jest dodatkowo płatna.

Przerabiałem już  to, kurierzy często dzwonią wcześniej ale nie maja takiego obowiązku.

Klient firmy kurierskiej ma obowiązek siedzieć na d...  cały tydzień i czekać... 😡

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak oszczędza siły!

oznacz moderatorów