anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienia w dostarczeniu zamówień/przesyłek przez allegro one box

marianexx
#7 Wielbiciel#

Witam,

Zakupiłem przedmiot na prezent na święta wielkanocne z dużym wyprzedzeniem tj. 22.03.2024 i paczka nie doszła do mnie do dnia dzisiejszego tj. 11.04.2024. Rozpocząłem Dyskusję. Sprzedający pokazał kwity nadania paczki przez allegro one box. Natomiast allegro do dnia dzisiejszego nie wyjaśniło sytuacji zaginięcia paczki. Od tygodnia jest cisza ze strony allegro. I teraz pytanie: jaki czas ma allegro na wyjaśnienie tej sytuacji ?? Dodam ,że u mnie jest to już trzecia wtopa z allegro one box z tym, że wcześniejsze 2 udało się jakoś rozwiązać. 

A tym razem po prostu lipa!!! Allegro mimo ponagleń milczy i nie odpisuje ale za to cały czas pojawiają mi się na kompie ankiety od allegro w stylu: "...czy jesteś zadowolony z naszej obsługi..."  hahahahahaha

Czy ktoś miał już taką jazdę z nimi tj. z allegro...??????

I co zrobić, jeżeli sytuacja niezostanie rozwiązana i dosłownie olana przez allegro??? 

Jestem na allegro od 17 lat i czegoś takiego jeszcze nie miałem!!!!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marianexx Bardzo mi przykro, że doszło do takiej sytuacji. Przewoźnik UPS rozpoczął procedurę wyjaśniającą. Kiedy tylko otrzymamy odpowiedź, damy Ci znać mejlowo. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tu prawie sami sprzedawcy piszą, a oni tym nie zamawiają xD. Wysyłają zaś tylko pod przymusem i ciężko przy tym bluzgają. Od kiedy to wprowadzili widziałam tu może z 3 posty z pozytywną opinią, z dużych miast, tam czasem to działa. Widziałam też przynajmniej kilkaset postów wkurzonych użytkowników. Allegro sobie nic z tego nie robi póki może liczyć kasę i zwalać winę na sprzedających. Od ostatnich 2 lat jedyne sytuacje w których widzę, ze allegro czasem pójdzie na rękę komuś to kupującym gdy w jakiejś sprawie zalewają support skargami. Wszystko inne jest ignorowane. Łatwiej ograniczyć kontakt przedzakupowy stronom i potem znaleźć kozła ofiarnego czyli sprzedawcę...

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

+1

też właśnie nie rozumiem, dlaczego ktokolwiek z tego korzysta, skoro to jest taki koszmarny bubel xD Ja ani myślę kiedykolwiek próbować; dostatecznie się tu naczytałam opinii.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Korzysta dlatego, że allegro to reklamuje. Zobacz sobie w piątek jaki sugerowany czas dostawy wyświetla allegro przy one boxie oraz przy inpoście. Pierwszemu pokarzą na sobotę, drugiemu na poniedziałek/wtorek. A przyjdzie na odwrót. W co drugim poście dotyczącym ona tu jest "wybrałem najszybszą wysyłkę...". Do tego co chwilę parę monetek dodają do wysyłek onem.... Kiedyś allegro dbało o opinię, teraz to zwykłe korpo i tak działa....

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

No tak, to jasne, że nakręcają i dokręcają swój monopol jak mogą. Kibicuję każdej pojawiającej się platformie sprzedażowej, która chce uderzać na polski rynek - aby choć trochę to przeklęte allegro ukrócić. 

oznacz moderatorów

Xorg1
#7 Wielbiciel#

Ech niestety, też dałem się naciąć. Moja paczka trafiła 2 dni temu na magazyn i póki co nigdzie nie ruszyła, ciekawe czy się to zmieni. Mam nadzieję, że jeszcze uda się ją przetransportować między miastami i wrzucić do odbioru tam gdzie należy. Mój numer paczki A000K6DGP8

oznacz moderatorów