anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja. Kiedy otrzymuje potwierdzenie złożenia reklamacji ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wisien1984
#7 Wielbiciel#

W czorsj wieczorem złożyłem reklamacje . Ale do tej pory nie dostałem informacji z potwierdzeniem złożenia jej. Jak długo mam czekać? Czy ponowić reklamację?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wisien1984 W jaki sposób złożyłeś reklamację? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wisien1984
#7 Wielbiciel#

Po przez email

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wisien1984 Możesz spróbować napisać do sprzedającego przez Centrum Wiadomości: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci 

Jeśli ponownie nie otrzymasz odpowiedzi, to daj znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wisien1984
#7 Wielbiciel#

I tu jest pies pogrzebany ponieważ to jest problem allegro. W dużym skrócie nadalem zwrot (allegro one box)do sprzedającego 13.09 rano. Wieczorem paczka już była w oddziale doreczenia i po dziś dzień sprzedający jej nie otrzymał.dzwonilem na pomoc allegro nic nie załatwili, napisałem maila obiecali sprawa się zająć , wczoraj zgłosiłem reklamacje usługi i nawet nie mam potwierdzenia czy zgłoszenie jest przyjęte . Eh

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wisien1984 Sprawdziłam to i mamy Twoje zgłoszenie w systemie, zatem proszę o cierpliwość. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wisien1984
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za szybką odpowiedź

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@wisien1984 nie musisz dostać potwierdzenia złożenia reklamacji. Sprawdź w regulaminie Allegro One Box jaki jest czas na ustosunkowanie się Allegro do reklamacji, (podejrzewam że dali sobie ze 30 dni), jeżeli w tym czasie nie dostaniesz odpowiedzi, to reklamacje uznaje się za zasadną.

Reklamację muszą przyjąć, mogą ją tylko uznać albo nie. Zachowaj maila ze zgłoszeniem.

oznacz moderatorów