anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób mogę złożyć reklamację w sprawie przesyłki Allego zwróconej do nadawcy?

Client:63069298
#8 Zapaleniec#

Szanowni Państwo,

 w związku z realizacją zamówienia 51b3d9f0-cb1f-11ee-a251-b54760889dd6 (nr przesyłki: Allegro A000FDA230) otrzymałem wczoraj wiadomość z prośbą o wyznaczenie punktu alternatywnego, jednak — ponieważ na mapie cały czas jako aktywny widniał  dotychczasowy punkt — wybrałem to samo miejsce, a jedyny komunikat jaki wyświetlił się, to podpowiedź mniej więcej w brzmieniu „Tak, nadal chcę odebrać przesyłkę w tym punkcie”. Nie było żadnej informacji, że wybór tego miejsca jest niemożliwy, ani że wybranie tego punktu spowoduje zwrot do nadawcy. Przesyłka nie przekracza wymaganych gabarytów (ani rozmiar, ani waga), nie jest też tak, że nie odebrałem jej w terminie, co więcej w podobnych przypadkach punkt, do którego nie może być dostarczony wyświetla się „na szaro”, a dostępne na zielono - tak było i w tym wypadku. Uważam, że zasługuję na wyjaśnienie przyczyn zaistniałej sytuacji (mam wrażenie, że w procesie dostarczenia doszło do jakiegoś błędu, nie spowodowanego przeze mnie) i chciałbym złożyć reklamację. Jak mogę to zrobić?


oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

milka1234567890
#18 Luminarz#

Zapewne zasługujesz, przepraszamy -wystarczy, @Allegro_One 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

Dzień dobry @Client:63069298! Przepraszamy za tę sytuację. 
Wyjaśniamy to, otrzymasz od nas wiadomość e-mail w tej sprawie.  

oznacz moderatorów

Client:63069298
#8 Zapaleniec#
Szanowni Państwo,
 
    ponieważ — dzięki życzliwości sprzedawcy — odesłana przesyłka (co prawda z tygodniowym opóźnieniem) wreszcie dotarła, to postanowiłem zrezygnować z formalnego składania reklamacji. Wielokrotnie korzystałem z Państwa usług dostawy i w ogromnej większości przypadków wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie, dlatego też uznałem, że zaistniała sytuacja miała charakter incydentalny. Taką wiadomość wysłałem też w odpowiedzi na oficjalnego maila, jakiego dostałem od Allegro.
 
Z poważaniem
Client:63069298
 
oznacz moderatorów