anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę negocjować ustawienie automatu paczkowego na swojej działce

ziellona7
#7 Wielbiciel#

Cześć 🙂 

 

allegro ustawia swoje paczkomaty ; mam kawałek ogródka koło domu na którym paczkomat taki by mógł stać; ile allegro płaci za postawienie takiego paczkomatu ? 

jak wyglądają formalności i gdzie się zgłosić z taką sprawą ?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Allegro_One
Ekspert Allegro

Cześć @ziellona7

napisz do nas tutaj, a my z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące postawienia Allegro One Box na Twojej działce. 

oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Witam, u mnie miesiąc temu przysłano plan , umowę do wglądu i nic się dalej nie dzieje....

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@instbud Przepraszamy za brak kontaktu z naszej strony. Nasi pracownicy na pewno wkrótce skontaktują się z Tobą w tej sprawie. 

oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Tak skontaktowali się że na chwilę obecną nie ma kasy na nowe allegropaczkomaty

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@instbud 😄  

@Allegro_One jak byście za partnera mieli InPosta ( chociaż nie wiem czy by się zgodził ) zamiast beznadziejnego UPS to sam bym przerzucił się na zielone budki i była by kasa na rozwój a tak firmy usuwają z ofert to nie dopracowane dziadostwo 😞 Czemu Wy wszystko testujecie w praktyce, zamiast przetestować przed wprowadzeniem usługi ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@instbud Nie zdecydowaliśmy się na zaproponowaną przez Ciebie lokalizację, ale ta decyzja nie jest podyktowana brakiem środków na nowe maszyny. Cały czas inwestujemy w nasze automaty, a także cały projekt Allegro One, więc to nie jest prawdą, że ograniczamy ich rozwój ze względu na brak pieniędzy. 

oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

To po co ta cała szopka, z przyjazdem, zatwierdzeniem lokalizacji, przysłanie wstępnej umowy, wizualizacja allegromatu na tle działki, poproszenie o danych do konta bankowego, numeru działek z księgi wieczystej, dane właściciela...

Takie rzeczy załatwia się przed tymi wszystkimi ceregielami nieprawdaż ?, a do najbliższego allegromatu jest 5 km, ale to już Wasz wybór

oznacz moderatorów