anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy ktoś odbierze Paczki Allegro One Box i Allegro Kurier UPS ?

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

Przechwytywanie.JPGKiedy ktoś odbierze Paczki Allegro One Box i Allegro Kurier UPS ?

Wczoraj pierwszy raz aby spełnić nowe warunki Smart nadałem  Paczki Allegro One Box i Allegro Kurier UPS .

Czy otrzymam odpowiedź kiedy realnie ktoś po nie podjedzie. Jeden zakup jest z Piątku i klient już czeka na paczkę dłużej niż jeden dzień.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@gielda_kontaktsa nadanie w automacie, punkcie czy zlecenie odbioru?

oznacz moderatorów

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

zlecenie odbioru (zamówiłem podjazd)

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@gielda_kontaktsa jeżeli zrobiłeś "zbyt późno" zlecenie odbioru to kurier je anulował i już nie podjedzenie, skontaktuj się z allegro niech zrobią ponowne zlecenie. 

(zbyt późno może u Ciebie oznaczać np po godzinie 9:00 - to, że allegro twierdzi, że zlecenie możesz zrobić do 17 i kurier odbierze tego samego dnia nic nie zmienia). 

oznacz moderatorów

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

Na allegro nie mam informacji, że zlecenie podjazdu zostało anulowane tylko, że oczekuję na nadanie.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@gielda_kontaktsa Oczekiwanie na nadanie to status przesyłki a mi chodzi o status wewnętrznego zlecenia w UPS - jeżeli liczysz, ze gdzieś znajdziesz jego numer albo status ... to sobie liczyć możesz xD 

To są przesyłki 10 kategorii ... UPS i Allegro liczą, że polecisz nadać do punktu skąd BYĆ MOŻE  w przyszłym tygodniu łaskawie kurier je odbierze jak się więcej nazbiera. 

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@gielda_kontaktsa u nas UPS przyjechało po 3 dniach. Kurier twierdził, że niemiał w okolicy innego zlecenia odbioru i mu się nie opłacało jechać 😎

Paczka nasza firmowa zamawiana u UPS nie allegro. 

A poprawnie zamówiłeś podjazd?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@gielda_kontaktsa wymóg oferty dostawy allegro one do smarta został odroczony na 2 miesiace,

oznacz moderatorów

gielda_kontaktsa
#7 Wielbiciel#

Wiem, tylko zdążyłem w niektórych swoich ofertach wprowadzić zmiany i dwóch kupujących wybrało nową formę wysyłki

oznacz moderatorów