anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Payu

grazka20082
#7 Wielbiciel#
  • Witam, chodzi o płatność Allegro Payu - 56zł. Dotąd wszystko jest spłacane idealnie. Wyjechałem z Polski do pracy na pare dni i juz drugi dzień próbuje zapłacić przez  bank , ciągle wyskakuje mi błąd i wraca do apki .A tutaj nie mam mozliwosci z komputera zrobic. W poniedzialek wracam i myśle ze nie byłoby tego problemu gdybym placil jak zwykle z laptopa  , zreszta zawsze moge isc do banku w pl.To juz bylby 4 dzień zwłoki) .Komuś zdarzylo się zapłacić z taka ilością zwloki?Co sie stalo?Czy nawet po spłacie w pon zostanie mi zabrana kwota do wykorzystania juz na dobre? Czy mam poinformowac ze wystepuje taki problem w kontakcie do nich? I proszę głupich ocen , to zwykle pytanie 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@grazka20082 przy zwłoce w spłacie policzą odsetki i mogą zablokować korzystanie z Pay 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kilka dni mozliwe ze nie zaszkodzi ale dłużej mogą naliczyć odsetki, zablokować możliwość zakupu na raty na przyszłość.

oznacz moderatorów

adam_konin
#8 Zapaleniec#

Popros kogoś zaufanego w PL -  brata/siostrę/wuja/itp itd. - by zalogował się na konto i ci to ogarnął. Tyle.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@adam_konin taka niedźwiedzia przysługa 😞  przecież to jest niedozwolone jak wyłapią to blokada konta + powiązanie z innym kontem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów