anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu przez allegro pay

STIHL-12
#8 Zapaleniec#

Witam, zakupiłem towar 4 grudnia przez allegro pay, po kilku minutach anulowałem bo zapomniałem dodać w wiadomości koloru towaru, powód jaki zaznaczyłem anulowania zaznaczyłem "chcę zmienić swoje zamówienie "

pytanie mam jaki w jakim czasie powinien odesłać pieniądze sprzedający i komu?

nie wiem co mam w tej chwili zrobić bo gdzieś przeczytałem że powinien w ciągu 14 dni zwrócić środki a już minął ten okres

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@STIHL-12 Cześć 🙂 Po anulowanym, niewysłanym zamówieniu - zgodnie z regulaminem Allegro - sprzedający powinien zwrócić środki w ciągu 2 dni roboczych. Środki trafią na konto Allegro Pay i Twój limit w usłudze wzrośnie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

STIHL-12
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedz, ale niestety na koncie Allegro Pay ciągle widnieje produkt że mam spłacić do 3.01.2023, żadnego e-meila, wiadomości i też na swoim koncie patrzyłem nie ma żadnego zwrotu, co mam w tym momencie zrobić?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@STIHL-12 A czy kontaktowałeś się w tej sprawie bezpośrednio ze sprzedającym? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

STIHL-12
#8 Zapaleniec#

Nie, czekałem własnie te 14 dni które dzisiaj minęly

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@STIHL-12 W takim razie skontaktuj się ze sprzedającym. W razie problemów daj znać (i podaj numer zamówienia, o które chodzi). 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

STIHL-12
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuje za odpowiedzi i mam nadzieje że dostane tak szybko od nich jak od Pani;

jak będzie coś nie tak to napisze

Pozdrawiam 😊

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@STIHL-12 Jeżeli minęło 14dni i nie było maila od Allegro o zwrocie, wiesz że środki wracają do Allegro Pay a nie na twoje konto! otwórz dyskusję, zaraz zwróci: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

STIHL-12
#8 Zapaleniec#

Wiem że środki wracają na Allegro Pay, żadnego meila nie dostałem o zwrocie, własnie napisałem wiadomośc do sprzedającego i nie wiem własnie czy czekać na odp czy tak jak piszesz otworzyć dyskusje i moge teraz

oznacz moderatorów

STIHL-12
#8 Zapaleniec#

Odpisał przed chwilą żę zwróci wpłatę jeszcze dzisiaj, więc czekam i pytanie jak będzie wszystko ok to temat można zamykać czy widnieje cały czas;

oznacz moderatorów