anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę aktywować zgody dla podmiotów zewnętrznych, aby Allegro Pay stało się dostępne

ikawnik
#1 Nowicjusz#

Kiedyś posiadałam konto z Allegro Pay. W pewnym momencie musiałam z niego zrezygnować, ale teraz chciałabym wrócić. Jednak nie mogę aktywować Allegro Pay, bo nie jest dla mnie dostępne. Należy włączyć jakie zgody

- pkt 8 Regulaminu 😎 udzielisz wymaganych zgód na pozyskanie informacji z zewnętrznych baz danych oraz od Operatorów Płatności i dostawców Usług Informacji o Rachunku, jeżeli zostaniesz o nie poproszony. Dane te będziemy wykorzystywać na potrzeby identyfikacji i weryfikacji tożsamości, oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego oraz możliwości weryfikacji prawidłowości wykonania tej oceny;

Tylko nie wiem gdzie to znaleźć..

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Po rezygnacji wg regulaminu drugi raz nie aktywujesz, musisz poprosić o zgodę tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ikawnik skontaktuj się proszę z nami w tej sprawie za pomocą tego formuarza, Doradca Allegro Pay po telefonicznej weryfikacji tożsamości, będzie mógł Ci pomóc. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Nie można aktywować ponownie allegro pay , ale widzę że jednak są wyjątki po prostu trzeba napisać do obsługi i prosić o to, o ponowne aktywowanie allegro pay, 

oznacz moderatorów