anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy za zwrócenie towaru bo juz sie zaczynam denerwowac

Client:101779415
#7 Wielbiciel#

Towar zwróciłam już ponad tydzień.Nowy opłaciłam i otrzymałam.A pieniędzy za odesłany kupiony omylnie nie ma?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

papirus-rawa
#9 Pomysłodawca#

Sprzedawca ma 14 dni na zwrot.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@papirus-rawa: niekoniecznie. Są tacy co zwracają grubo po terminie, np. 30 dni po otrzymaniu zwrotu i założeniu dyskusji (przeze mnie).

Odnoszę wrażenie, ze wiekszosc jest zdziwiona sporem (bo powinienem najpierw napisac e-maila).

W ogóle zero skruchy czy zwykłego przepraszam.

Rekordzista nie oddał 2x500zł przez 2 miesiace.

Także wiesz...

 

oznacz moderatorów

papirus-rawa
#9 Pomysłodawca#

Mówię o czasie, który jest zgodny z obowiązującym prawem.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

A ja o realiach jakie panują na Allegro.

Poza tym kazdy kto bawi sie w zakup przez internet powinien miec choc minimum wiedzy.

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

To pewnie forma "kary" dla takich kupujących jak Ty- którzy dla rozrywki kupują i zwracają.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Client:101779415: Mistrzuniu, jeśli debil handlarz ma wysłać 5XL a wysyła 2XL to rozumiem, ze wszystko jest w porządku? A za drugim razem miał wysłać czarną kurtkę a wysłał szarą (bo taką miał na stanie).

Faktycznie kupowanie dla rozrywki. LOL. Gratuluję yntelygencji i jasnowidzenia 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:101779415 Zwrot środków przy zakupie Allegro Pay wraca do Pay -tam skąd wyszedł, sprzedajacy ma max14dni na zwrot od chwili odstąpienia od umowy zakupu, po zwrocie zwiększa się twój limit na Allegro Pay, jeżeli nie zwrocie ty musisz spłacać raty do czasu zwrotu, jeżeli będzie nadpłata to możesz ją wypłacić wypełniając w panelu Allegro Pay >opcje >zarządzaj nadpłatami.

oznacz moderatorów