anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Monety allegro pay

MAMY ROZWIĄZANIE!
Graczu59
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Z  mojego linku polecającego zarejestrował się inny użytkownik w Allegro Pay, a nie otrzymałem za to monet. Dlaczego?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Graczu59 Cześć 🙂 Powiedz proszę, kiedy osoba polecona aktywowała Allegro Pay? Zgodnie z Regulaminem (https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-polecaj-allegro-pay-01-01-2024-31-12-2024-LRL3gvLRE...) jeśli spełniono warunki promocji, to monety pojawią się do odebrania w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety po 2 dniach roboczych: 

  1. Promocja ma charakter ciągły przez cały Okres trwania Promocji. Uczestnicy po przyznaniu Monet powinni dokonać ich odbioru. 14. Dokonanie odbioru Monet promocyjnych będzie możliwe po upływie 2 dni roboczych od dokonania skutecznego Polecenia. Uczestnik powinien odebrać Monety promocyjne za pośrednictwem Konta w terminie 7 dni roboczych od spełnienia określonych warunków Promocji (dokonania skutecznego Polecenia). Nie odebranie Monet promocyjnych przez Uczestnika we wskazanym terminie, skutkuje anulowaniem Monet promocyjnych przyznanych Uczestnikowi w ramach Promocji.
    Anulowanie Monet Promocyjnych nie powoduje powiększenia puli Monet dostępnych dla Polecającego. Przyznane i nie odebrane zmniejszają pulę 250 Monet dostępnych dla Polecającego w ramach Promocji.
  2. W celu odebrania Monet promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Graczu59
#8 Zapaleniec#

osoba zarejestrowała się w czwartek 11.04.2024 r. Monet nie mam do odebrania w zakładce monety.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Graczu59 Czy masz może login konta, z którego poziomu aktywowano Allegro Pay z Twojego linku? Prześlę tę sprawę do weryfikacji 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Graczu59
#8 Zapaleniec#

Tak, mam. miszki_gami

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Graczu59 Dziękuję, sprawdzę tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Graczu59
#8 Zapaleniec#

Dostałem już monety. Dziękuję za konwersację.

oznacz moderatorów