anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mTransfer źle zdefiniowany

Szymszon89
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry

mam problem z płatnościami poprzez mTransfer.

Gdy wykonuje kilka płatności jedna po drugiej, to pierwsza jest realizowana prawidłowo, natomiast przy drugiej po kliknięciu "kupuję i płacę" zostaje przeniesiony na stronę mBanku, która informuje mnie że "usługa mTransfer została nieprawidłowo zdefiniowana". Gdy od razu po tym chcę wykonać kolejną płatność, to ta znowu jest realizowana prawidłowo.

Reasumując: przy wykonywaniu płatności zawsze co druga wyrzuca błąd.

mtransfer.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_Likos_
#21 Demiurg#

@Szymszon89  odczekaj troche dłużej miedzy płatnościami.

Mam ten sam problem jesli robie szybko kilka platności. Też w mbanku

Po prostu miedzy płatnosciami musi być chwila przerwy aby system przemielił i wówczas jest wszystko ok wchodza wszystkie przelewy poprawnie

oznacz moderatorów

Szymszon89
#1 Nowicjusz#

Jest to sposób na ominięcie problemu ale niestety nie jego rozwiązanie. Na allegro kupuję dużo rzeczy i aktualnie w koszyku miałem produkty od kilkunastu różnych sprzedawców. Jako że płacę z konta firmowego to każdą płatność chcę mieć zaksięgowaną osobno. W takim przypadku okazuje się, że zakup wszystkich produktów z koszyka zamiast zająć 20 minut zajmuje mi godzinę i dużo nerwów. 

Moim zdaniem przyczyną jest integracja systemu allegro, który źle definiuje płatności, ale nikt nie jest mi w stanie pomóc.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Szymszon89  nie poradzisz

Bład jest gdzies w systemie ( ja osobiscie obstawiam jednak system mbanku). Nawet jeśłi płacimy za faktury allegro i robimy to przelogowując sie na różne konta allegro to jesli zrobimy to zbyt szybko problem nadal wystepuje.

Jedynym sposobem jaki udąło sie ustalić to odczekanie kilku chwil miedzy przelewami.

oznacz moderatorów

SqP5
#1 Nowicjusz#

Witam!

Odświeżam temat. Czy komuś udało się go rozwiązać?

 

Pozdrawiam

Bartosz Sip

oznacz moderatorów

kulesz007
#7 Wielbiciel#

U mnie cały czas ten problem występuje. Czy ktoś może wie jaki musi być odstęp pomiędzy zakupami?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

To jest tylko i wyłącznie wina systemu banku. Jeden przetwarza szybciej, drugi wolniej. Tak samo w zalezności od banku zależy czas wygenerwania potwierdzenia transakcji. Np w Neście czekam na plik ok 1-3 min, a w BNP Paribas 5 sek. To samo jest z obsługą przelewów.

oznacz moderatorów