anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadpłata

breslauer62
#7 Wielbiciel#

Dokonałem kilku zakupów na Allegro i skorzystałem z  Allegro Pay. Ponieważ mam kilka rat wpłaciłem większą kwotę i sądziłem, że można będzie pozostałą kwotę przelać na pozostałe raty. Tak robię w Pay Po z nadpłatami i nie ma z tym problemu. Teraz sytuacja wygląda tak, że mam zablokowane Allegro Pay za kwotę 53 złotych mając nadpłatę ponad 200 złotych. Allegro sugeruje zwrot nadpłaty ale tu jest następny problem. Mam tylko zagraniczne konto (pracuję i mieszkam w Niemczech) więc przelew jest niemożliwy. Jakiś pomysł na rozwiązanie tej sytuacji? Dodam jeszcze, że rozmawiałem z całkiem sympatyczną konsultantką Allegro, która obiecała pomóc. Jak na razie efektem jest blokada.

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@breslauer62 Cześć. 🙂 Widzę, że otrzymałeś odpowiedź w tej sprawie mejlowo (korespondencja numer 30400648). 

Możesz poczekać do daty wymagalności spłaty następnych umów, wtedy system sam zaksięguje nadpłatę na poczet tych spłat. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taki bałagan trochę, ktoś robi nadpłatę i za to ma zablokowane Pay? Następny powód żeby omijać to....

oznacz moderatorów