anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja z Allegro Pay

piotr6222
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób poza rozmową telefoniczną (chce mieć wszystko na piśmie, utrata zaufania do Allegro) mogę zrezygnować z Allegro Pay. Zablokowano mi konto nie podając przyczyny. Zażądano skanu  dowodu. Nie zgodziłem się na przesłanie dokumentu tożsamości i mimo wykonywania zakupów za kilkadziesiąt tysięcy rocznie zablokowano mi konto. Dowodu nie prześlę gdyż poprzez takie działanie wykradziono moje dane z sieci Play ( sprawa zakończona wykrokiem karnym dla złodzieja) a tu ciężko zaufać komuś kto w dziale tzw. bezpieczeństwa nie podanej nawet nazwiska a ode mnie żąda tak wrażliwych danych. Sprawę bardzo szeroko opisałem zadeklarowałem chęć pokazania nawet wyroku dla skazanego niestety dział bezpieczeństwa w moim odczucie jest niereformowalny i czuje się tak jak w powiedzeniu Marka Twina - żadna ilość argumentów nie przekona "I.d.i.o.t.y"

Z góry dziękuje za pomoc.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

piotr6222
#7 Wielbiciel#

Ok tylko wysłanie tu skutkuje kontaktem telefonicznym, a ja takiego kontaktu nie chce gdyż nie ufam już Allegro po zachowaniu i odzywkach Państwa z działu bezpieczeństwa. Tych ludzi powinno się wysłać na kurs obsługi klienta, szczególnie Pana Mikołaja i Agnieszkę.

 

 https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=aa176d43-7589-4742-8820-c77623a173a5&subjectId=3c59c2d0-0...

oznacz moderatorów

kotek075
#7 Wielbiciel#

witajcie jak  moge zamknac na koncie allagro pay abym nie mogl  z tego korzystac

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kotek075, zachęcam Cię do przemyślenia tej decyzji. Jeśli zrezygnujesz z Allegro Pay, nie skorzystasz z tej usługi już nigdy i na żadnym koncie. Natomiast posiadanie limitu nic nie kosztuje. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kotek075
#7 Wielbiciel#

ale obniza zdolnosc kredytowa ;///

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak oczywiście obniża, chociaż w regulaminie jest napisane że nie obniża,  i oczywiście teraz kredyt nie jest tani.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kotek075 w regulaminie masz napisane jak odstąpić od umowy Allegro pay rezygnacja 

oznacz moderatorów