anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozłożenie spłaty na raty.... Brak możliwości wyboru więcej niż 3 rat spłaty.

cineck
#1 Nowicjusz#

Witam, czy jeśli kupie towar przez allegro pay na kwotę 700pln i wybiorę opcję 1x700pln w ciągu 30 dni , czy po zakupię będę mógł podzielić spłatę na 20 rat ??? Pytam ponieważ macie chyba jakąś awarie i wyświetla się taki komunikat: Z powodu awarii niektóre opcje spłaty są niedostępne. I jest opcja jednej spłaty albo 3. Pozdrawiam Marcin

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Są warunki musisz spłacić 1 ratę i cena powyżej 300zł wówczas możesz rozłożyć na raty.

Tak. Jeżeli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni, a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 300 zł, możesz zmienić opcję spłaty nawet na 20 miesięcznych płatności. Zrobisz to w Panelu Allegro Pay na minimum 3 dni przed terminem spłaty. Poinformujemy Cię o tej możliwości mejlowo.

Zmiana opcji spłaty wiąże się z zawarciem nowej umowy Allegro Pay – Twoja stara umowa wygaśnie, a Ty będziesz regulować płatności zgodnie z nowym harmonogramem.

Pamiętaj, że możesz podzielić spłaty, gdy:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 300 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi być wyższa niż 300 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
oznacz moderatorów

cineck
#1 Nowicjusz#

Może bardziej prościej. Wybieram opcję  1x700pln w ciągu 30. (Towar kosztuje 700pln)  Zakupuje towar. Nie płace za niego , tylko po zakupie zmieniam ilość rat na 20. Pójdzie tak zrobić ?? 😉  Normalnie przed zakupem bym wybrał opcję spłat x 20 ale nie ma takiego wyboru. Kiedyś był. 

oznacz moderatorów