anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane allegro pay

mirek851
#8 Zapaleniec#
  • Proszę o możliwość ponownego złożenia wniosku o aktywację allegro Pay. Często korzystałem z usługi Paypo allegro zapłać później. Irytujące jest ze usługa ta została wyłączona a nowa która miała ją zastąpić jest zablokowana. 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@mirek851 Poproś o to nie na forum, tylko w odpowiednim dziale Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9ea8cdb3-4cc7-4b51-8ad0-03a2fec1f6e0

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podałeś nieprawidłowe dane że ci zablokowali wniosek?

oznacz moderatorów

mirek851
#8 Zapaleniec#

Witam, nie dane są na 100 % w porządku. Udało mi się uzyskać informację od allegro że blokada allegro Pay jest ze względu na negatywną weryfikację w czymś co nazywa się CRIF. Data weryfikacji to październik 2020.... 1,5 roku temu. Allegro twierdzi że nie ma możliwości ponownej weryfikacji. CRIF twierdzi że nie jest bazą informacji gospodarczych i nie udostępnia raportów o konsumentach. Także reasumując wiem że nic nie wiem. Nie mam żadnych zaległości płatniczych. Allegro to chwilami jednak firma erdol, weś się Pan odpie... 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mirek851 Przykro mi, ale na ten moment nie możemy odblokować Twojego wniosku. Jeśli w przyszłości pojawi się możliwość ponownego wnioskowania, to prześlemy Ci taką informację mejlowo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mirek851
#8 Zapaleniec#

To już wiem. Nie wiem tylko co dokładnie jest tego powodem... A Szanowne Allegro nie chce powiedzieć... 

oznacz moderatorów