anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

10zł za instalacje aplikacji, którego nie dostałem

mxmarek
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

na stronie allegro.pl w trakcie zakupu zostało mi zaproponowane, że jeśli zainstaluję aplikację i w niej dokończę zakup, to dostanę zniżkę 10zł na kupowany towar. Zainstalowałem, pojawił się kupon, którego odbiór potwierdziłem. Jednak kwota do zapłaty za zakupy nie zmalała o 10zł mimo zakupu spełniającego warunki regulaminu kuponu 10zł za instalację zaplikacji. Przy kolejnym zakupie również Nie mogę znaleźć żadnej możliwości skontaktowania się z kimś z allegro więc piszę tutaj o tej lipie. Czy komuś jeszcze to nie działa i może ma rozwiązanie ?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@mxmarek Bo w monnecie płatności masz na dole "zapłać mniej" i wówczas korzystasz z tego kuponu

oznacz moderatorów

mxmarek
#7 Wielbiciel#

nie widziałem nic takiego..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz wiesz.😀

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Ja dostałem 10 zeta. Trzeba bardzo uważnie finalizować zakup.

oznacz moderatorów

mxmarek
#7 Wielbiciel#

dziękuję za link do formularza kontaktowego. żadna z pozostałych podpowiedzi tu na wątku nie ma u mnie zastosowania

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

Pytania do użytkowników aplikacji: jak bardzo ta aplikacja jest upierdliwa, niedopracowana, wybrakowana?

Z reguły żadnych aplikacji Orlenu, Żabki itp. nie instaluje aby nie zapychać zasobów smartfona. Czy warto poświęcić spokój osobisty za te 10 złociszy?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@__RPM_ Instalujesz, odbierasz kupon, odinstalowujesz. Albo po prostu używasz Greenify.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Pytam poważnie. Czy ma jakieś funkcje ta aplikacja, bez których nie można żyć. Skoro ktoś dopłaca do jej używania to gdzie jest haczyk?

oznacz moderatorów

mxmarek
#7 Wielbiciel#

jestem w trakcie rozwiązaywania problemu tego haczyka. polagał on na tym, że 10zł nie dostałem, mimo że zgodnie z treścią regulaminu, który przeczytałem przed instalacją aplikacji kwota zakupu, przy którym zwabili mnie do instalacji aplikacji miała być po prostu obniżona o te 10zł jeśli sfinalizuję ten zakup z użyciem aplikacji. tak się nie stało.

oznacz moderatorów