anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

2 razy nieodebrany zwrot

Darenir
#7 Wielbiciel#

Witam. Potrzebuje pomocy w sprawie pewniej paczki, ostatnio pisałem o tym, że paczka pomimo jej zwrócenia nie została odebrana, a na etykiecie widniała nalepka, że nie ma takiej firmy pod tym adres. W skrócie napisałem do sprzedawcy, powiedział, że ten adres, jaki miałem na etykiecie jest poprawny i że bym Jeszce raz odesłał, poprosiłem allegro o drugą etykietę, po czym odesłałem, lecz teraz w historii paczki widnieje odmowa ze strony klienta, tak samo, jak w historii DPD pisze odmowa odbioru paczki. Pytanie, co mogę z tym zrobić, gdyż pierwszy raz zdarza mi się taka sytuacja, by zwrot 2 razy był nieodebrany przez firmę, która przyjmuje rzekomo zwroty normalnie według sprzedawcy.(Update) Według sprzedającego wciąż czekają na paczkę i radzi bym skontaktował się raczej w tej sprawie z allegro. Nadmienie, że etykieta została wygenerowana na allegro.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Darenir podaj sprzedawcy numer przesyłki będzie miał 14 dni na zwrot kasy , jak nie zwroci w szczegółach zakupu masz przycisk ,, zgłoś problem z zakupem ,, skorzystaj z niego ....hmmm ...najlepiej już teraz 

oznacz moderatorów

Darenir
#7 Wielbiciel#

Bardziej chodzi mi o to, że zakup zwracałem 2 razy i dzisiaj po raz drugi paczka, którą nadałem jako zwrot, nie została odebrana, po śledzeniu paczki pod opisem czemu nie została odebrana było odmowa klienta, dyskusję cały czas mam otwartą, ale rozwiązania brak.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

ja bym zmienił albo przewoźnika bo ten ma coś chyba z systemem lub pracownikami albo zmienił na paczkomat przy tej firmie bo się będziecie tak do śmierci ze starości ganiać

oznacz moderatorów

Darenir
#7 Wielbiciel#

Problem w tym, że jedyna opcja dostawy od tego sprzedawcy było DPD a nie wiem czy Allegro może wygenerować etykietę innego przewoźnika.zwłacza, że zwrot był bez kosztów ze względu na smart.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Darenir a kto odmówił odebrania przesyłki np w poczcie to się podpisują może w dpd też? druga rzecz poproś w dpd o telefon do kuriera i zadzwoń może pamięta i się dowiesz co za dziadostwo się tam odstawia

oznacz moderatorów

Darenir
#7 Wielbiciel#

Odmówiła osoba, do której został nadany zwrot, a jak zadzwoniłem do kuriera, to okazuje się, że na tym adresie jest firma, ale inna, która zajmuje się basenami czy coś takiego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Darenir
#7 Wielbiciel#

Dyskusje prowadze ze sprzedającym od pierwszego przez niego nieodebrania paczki. Ale on się upiera, że wszystko u nich gra i niedostali żadnej paczki.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Darenir w tej firmie od basenów może być pracownik zw swoją firmą pracujący na umowie o pracę. Ten co zamówił ma nip? Wrzuć go w ceidg może to tak teraz wygląda wkurzanie konkurencji zamawianiem czegoś na ich adres?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Darenir pewnie pod danym adresem jest kilka firm. Albo kurier wali w bambuko.

oznacz moderatorów