anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Agregacja opinii w Allegro i liczne problemy z opiniami nie pod produktami ich dotyczącymi.

dj_leo
#8 Zapaleniec#

Sytuacja mnie powoli przeraża. Kolejny raz jestem wprowadzany w błąd, przez coś na wzór agregacji opinni pod produktem. Tu jest przykład. Sprzedawca umieszcza tytuł, a pod produktem są opinie ludzi kupujących danych produkt u różnych sprzedawców. Problem w tym, że każdy sprzedawca może sprzedawać co innego a allegro to agreguje. Więc nigdy nie wiadomo jakiego produktu tak na prawdę dotyczy ocena. 

W przypadku poniżej cześć osób ocenia orygiinalny przewód Xiaomi z Mi Charge za ok 50-60zł a część produkt tego konkretnego sprzedawcy, który sprzedaje kiepską poróbkę. Czy można coś z tym zrobić, czy ta optymlizacja po stronie Allegro, nie generuje więcej problemów. Może warto dodać np. informację w opiniach, że dana opinia dotyczy tego konkretnego sprzedawcy! 

Allegro zróbcie coś proszę z tym, bo to już nie pierwszy raz kiedy jestem wprowadzany w błąd 😞

 

2022-10-12 20_01_41-KABEL USB C USB-C XIAOMI 6A 66W MI CHARGE TURBO 1M - Sklep, Opinie, Cena w Alleg.png

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

annas14-firma
#16 Inspirator#

I moim zdaniem nie będzie. Założenia przyjęte przy rozpoczęciu projektu wykluczają taką możliwość. Wprowadzenia produktów jako podstawy analizowania sprzedaży zakładało, że transakcje na produkcie dotyczą takiej samej rzeczy.

Może nawet być tak, że po przypisaniu oceny kupującego do produktu, nie ma informacji z której transakcji ta ocena pochodzi. Jeżeli takie informacje są to nie jest w interesie Allegro ich upublicznianie.

oznacz moderatorów

dj_leo
#8 Zapaleniec#

Nie mam nic przeciwko agregacji opinii. Pod warunkiem, że będzie to uczciwe i dotyczyć faktycznego przedmiotu. Nie wiem na jakiej zasadzie to jest rozpoznawane jako ten sam produkt. Podejrzewam że po tytule. To nie zmienia faktu że ten błąd wprowadza tysiące użytkowników w kłopot i generuje niesamowite problemy Ja już się naciąłem kilka razy. Więcej zwrotów więcej przepływu gotówki więcej zysków dla Allegro przykre

oznacz moderatorów