anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay dla nowych

browzur
#12 Orędownik#

W aplikacji nie jest jeszcze dostępne dla mnie Allegro Pay. W opisie na początku jest zaznaczone, iż jest to nowa opcja, która nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich i mogę dołączyć do tej usługi jako jeden z pierwszych. Niby ładnie wygląda, ale zdążyłem zauważyć, że to wcale nie aż taka nowa rzecz, tylko nie wiem od kiedy istnieje. Mniejsza z tym. Pytam tylko, czy warto ją aktywować, bo od 8 lutego zmieniają się zapisy. No i czy, wg opinii korzystających z tej funkcji, warto się tam "wkręcić"? Już, później, czy wogóle nie jest to atrakcyjne, albo wkrótce takie się stanie? Piszę i pytam o to, bo w regulaminie wyczytałem, iż jest to faza testowa i o każdych zmianach będą powiadomienia, a także ograniczony wiek do 75 lat. Mam zwykłe konto, więc czy na początku jest to dedykowane zwłaszcza do klientów mających firmę czy działalność? Bo niby zwykłe konto też ma mieć same plusy. O minusach chciałbym też poznać Wasze opinie.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@browzur jak potrzebujesz rozkładać na raty to aktywuj, usługa darmowa o ile spłacisz na czas 🙂 zapoznaj się z regulaminem i jakie są kruczki i co pilnować żeby nie dopłacać i działaj 😄

Sprawdź Regulamin Allegro Pay.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

@kostas11 , dzięki za poradę😊 Czytałem zarówno regulamin, i to wielokrotnie, wraz z innymi pozycjami dotyczącymi tego tematu. Ale nadal to teoria i jedna rzecz od Ciebie za. Co sądzą inni? Bo nie wierzę, że z praktyki nie ma innych za i przeciw😊 Po 8 lutym też się coś rozjaśni, ale zostają inne praktyczne doświadczenia z korzystania usługi. 

oznacz moderatorów