anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro podmieniło mi adres dostawy, w związku z czym przesyłka zaginęła.

gandrusz
#7 Wielbiciel#

Przy okazji jednego z ostatnich zamówień, Allegro po cichu podmieniło adres dostawy na moje starte biuro, do którego zamawiałem cokolwiek przed pandemią. W związku z tym przesyłka zaginęła (ktoś ją tam odebrał). W jaki sposób mogę to zareklamować?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

allegro samo nic nie podmienia sam nie zmieniłeś lub nie usunąłeś adresu z listy więc wybrało domyślny orzypisany do konta

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie prawda. Było tu sporo postów zirytowanych na to klientów. Od przynajmniej kilku miesięcy tak się robi. Inna sprawa, że wtedy chodziło o paczkomaty wiec paczki w sumie wróciły, teraz był kurier...

Ale cóż tu ekipa konserwacyjna pomyliła zadania z ekipą demolkową i nic się nie naprawia...

U sprzedającego raczej nic nie ugra, bo to nie jego wina. Może project bez obciążania sprzedającego jakby się dobrze kłóciła i nie odpuszczała. Ewentualnie jak to nie daleko to zajrzeć do tego biura, czasem jeszcze uczciwe dusze się zdarzają. A przy kolejnych zakupach zawsze sprawdzać adresy, bo to się ponawia sądząc po postach...

oznacz moderatorów

gandrusz
#7 Wielbiciel#

Rzeczywiście nie usunąłęm tego starego adresu z listy. Natomist ze stwierdzeniem "więc wybrało domyślny orzypisany do konta" się nie zgadzam. System musi / musiał mieć buga, i wybrał losowy, dawno nie używany adres. 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#11 Animator#

Nijak, następnym razem skup się przy składaniu zamówienia i zobaczy jaki adres wysyłkowy masz zaznaczony tak jak pisze @az1rael 

oznacz moderatorów

gandrusz
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się, że muszę dużo lepiej sprawdzać wszystkie dane przy składaniu zamówienia. Do tej pory miałem dużo zaufania do platformy, że wybierze ostatnio używany adres, ale niestety z tego zaufania niewiele zostało.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@gandrusz Ale co chcesz reklamować? To, że nie upewniłaś się na jaki adres zamawiasz przesyłkę?
Spróbuj nawiązać kontakt ze "starym biurem" - innej opcji nie ma.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gandrusz Nie ma takiej możliwości, żebyśmy jako Allegro zmienili adres dostawy. Najprawdopodobniej podczas wypełniania formularza płatności i dostawy, musiałeś zaznaczyć stary adres. Niemniej jednak żeby to wyjaśnić, możesz skontaktować się z nami tutaj. W zgłoszeniu podaj proszę link do zamówienia.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

gandrusz
#7 Wielbiciel#

Dzięki za link, zaraz skorzystam.

Jak @az1rael zasugerował powyżej, rzeczywiście nie usunąłęm starego adresu z listy. Natomiast dlaczego Allegro postanowiło nagle wybrać tamten adres, zamiast adresu którego wyłącznie używam od kilku lat, to nie wiem. Brzmi jak bug. 

Zgadzam się również z komentarzem @NipponShorty, że za każdym razem trzeba wszystko bardzo dokładnie sprawdzić. Ewidentnie miałem za dużo zaufania do Allegro, a okazuje się że nie działa to tak dobrze jak "One Click Buy" od konkurencji 😞

oznacz moderatorów