anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro przywróciło mi przez pomyłkę usunięte zakupy z kilku lat i nie może tego naprawić

gameshop24pl
#8 Zapaleniec#

A najlepsze jest to że ja również nie mogę ich usunąć. Mam około 700 zakupionych aukcji. Na stronie wyświetla się po 25. Klikam zaznacz wszystkie i klikam ukryj. Wszystko znika, wyświetla się "brak aukcji" i fajnie. Ale wystarczy wyjść i wrócić do zakupów i wszystkie 700 aukcji znowu mam w zakupach. 

I co na to allegro ?  cytuję:

"Jeśli chodzi o historii zakupów niestety nie mamy możliwości ukryć zakupów na Pana, bardzo mi przykro. Takie operacje na Pana koncie może wykonać tylko Pan. Bardzo mi przykro za powstałe niedogodności.

Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania jestem do dyspozycji."

Odnoszę wrażenie że ktoś tam nietrzeźwy chodzi.

A DO TEGO ZA KAŻDYM RAZEM KTOŚ INNY ODPISUJE I PO KILKA RAZY TŁUMACZĘ W CZYM MAM PROBLEM.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Może spróbuj z innej przeglądarki.

Po co chcesz je ukrywać, w czym ci ta historia przeszkadza? 

Tyle lat mam konto i nigdy nie miałem tak natrętnej potrzeby ukrywania czegokolwiek. 

oznacz moderatorów

gameshop24pl
#8 Zapaleniec#

Robię bardzo dużo zakupów na allegro. Czasami mam kilkanaście - kilkadziesiąt zakupów tygodniowo. Jeżeli dostałem towar i wszystko jest ok usuwam bo jeżeli zostawię, to po tygodniu nie wiem czy ten towar dostałem, czy był kompletny .Po prostu nie pamiętam więc aukcje niekompletne zostawiam dopóki nie otrzymam wszystkiego zgodnie z zamówieniem. Potem kasuję. Jeżeli bym je wszystkie zostawiał to bym nie pamiętał po dwóch tygodniach co dostałem tydzień temu a co nie. Tym bardziej że allegro usunęło notatnik przy zakupach, dawno temu. Zdarza się przecież że ktoś towaru nie wyśle. Minie tydzień - dwa i poszłoby w zapomnienie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Po wyczyszczeniu pamięci przeglądarki nadal się wyświetlają?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gameshop24pl sprawdziłam to na Twoim koncie i widzę, że nie ukryte są tylko zakupy z 12.06.2021, tylko one powinny być widoczne w zakładce Kupione. Spróbuj proszę skorzystać z innej przeglądarki, jeśli tam problem nie występuje, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, z której korzystasz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gameshop24pl
#8 Zapaleniec#

To też mi allegro pisało. Wy naprawdę nie widzicie moich kilkuset aukcji. Wkleję zdjęcie z aukcjami z roku 2019.  11.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gameshop24pl dziękuję za zrzut! Przejrzałam dokładnie wszystkie Twoje karty z zakupami. Większość zakupów od 31.10.2019 do 12.06.2021 jest ukryta. Te które pokazałeś na zrzucie nie są, ale czy np. możesz odnaleźć ofertę numer 8693595740 (z 19.12.2019) albo 7898098112 (z 15.12.2019)? Te widzę jako ukryte.
Wychodzi na to, że ukryłeś część zakupów, a ponieważ masz ich dużo to trudniej się zorientować które, więc te starsze zajmują miejsca tych nowych ukrytych. Przykro mi, ale nie mogę ukryć ich dla Ciebie, tak jak pisali koledzy na czacie, ale jeśli nie odnajdziesz tych dwóch wskazanych przeze mnie ofert, oznacza to, że nie są samoczynnie przywracane z ukrycia.   
   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gameshop24pl
#8 Zapaleniec#

Nie widzę tych dwóch aukcji i rzeczywiście parę z nich zniknęło ale jak zaznaczam wszystkie i ukrywam to one wracają. Co zaobserwowałem, pojedynczo gdy zaznaczam i ukrywam to działa. Zaznaczyłem wszystkie 700 i ukryłem to po odświeżeniu wróciły. Zaznaczam tylko 25 na stronie, urywam-jest tak samo, wracają. Ale pojedynczo jak ukrywam to działa. No świetnie. Pojedynczo 700 aukcji usunąć przez błąd konsultanta ? I to drugi raz w tym roku. Kilka miesięcy temu miałem to samo. Naprawcie chociaż usuwanie po 25  aukcji na stronie bo i to nie działa.

oznacz moderatorów

gameshop24pl
#8 Zapaleniec#

Skasowałem wszystkie pojedynczo. Teraz potrzebuję przywrócić zakupy od początku maja. Myślę że tym razem nikt się nie pomyli. 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gameshop24pl przywróciłam Twoje zakupy od początku maja 2021 👍

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów