anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Share czyli mniejszy zarobek z promowania produktów.

rafal199312
#7 Wielbiciel#

Witam, chciałbym podzielić się swoimi odczuciami w uczestnictwie w programie Allegro Share.

 

Od startu zacząłem udział w programie i promowanie produktów i mogę stwierdzić porównując z Allegro Polecam że zyski z polecania są o 50% mniejsze porównując z zyskami otrzymywanymi w Allegro Polecam. Ponadto nie są zaliczane wszystkie zakupy, tak jak miało to miejsce w Allegro Polecam gdzie support nie mógł mi pomóc rozwiązać dziwnego problemu gwałtownego spadku zysków z 6 tys. na 600 zł... Dodam że w promowaniu się nic nie zmieniło. Konto zanotowało 10x spadek zarobków. Posiadałem posty z gigantycznymi zasięgami w których linki liczyły po kilka tys. wejście a nie było rządnych zakupów co było niemożliwe. Kontakt z supportem był trudny, na opisaną sytuacje z brakiem zakupów z postów gdzie było  wręcz niemożliwe żeby przy takich zasięgach i wejściach nie było zakupu dostawałem wiadomość że muszę podać ID transakcji... ciekawe jak mam zdobyć ID czyjejś transakcji promując post z linkiem. Niestety po nowych zmianach i wprowadzeniu nowego programu który jest nieprzyjazdny dla osób zarabiających na promowaniu produktów z allegro rezygnuje z uczestnictwa.

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0