anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Smart - zakup

Client:35226275
#7 Wielbiciel#

Korzystam z Allegro Smart, sprzedawca od którego chciałam dokonać zakupu również posiada taką usługę. Tymczasem po dodaniu do koszyka produktów na kwotę ponad 100 zł, nadal dolicza mi się opłata za przesyłkę. Co może być przyczyną? 

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Client:45804462
#2 Obserwator#

może wybiera pan/i niewłaściwy sposób wysyłki (nie wszystkie są darmowe ze smart) lub sprzedawca nie oferuje wysyłki z opcją smart, proszę o linka to sprawdzę dokładniej.

oznacz moderatorów

Client:45804462
#2 Obserwator#

jest dostawa smart, ale tylko w paczce może być jeden przedmiot, czyli może pan/i skorzystać z darmowej wysyłki rzeczy za 96zł i więcej nic. Pewnie sprzedawca zgodzi się wysłać wszystko jedną paczką po kontakcie telefonicznym bo to głupie rozwiązanie ze strony sprzedawcy. 😛

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

 

To  wychodzi z ustawień

No bo  wąż  może  być  w  paczce tylko 1 szt. Złączki i opaski  nie  załapują  się na  smarta bo  przekroczy  ilość 1 szt  w  paczce.

Napisz do  sprzedawcy, albo  dołoży  Ci  te  detale  do paczki  za osobną  dopłatą  albo  może  wystawi  osobną  aukcję.  Jęśli zechce.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@br.  Włozyłam do koszyka: 1 wąż, 11 opasek i 1 reperator. Mam dobrze. Wysyłka 0zł.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:35226275  U mnie jest dobrze. Włożyłam te rzeczy do koszyka i spójrz, co Przechwytywanie.JPGmam:

 

Ula

Ula
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  Ojej, nie  wpadłem na to !

Jak się  włoży do koszyka najpierw drobiazgi  to  system  przyjmie  dodatkową  dużą  sztukę?

A  sprzedawca nie będzie  protestował?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@br.  Zobacz, włożyłam więcej:

Przechwytywanie11.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 

Tak ale  to ciągle koszyk

Ciekaw jestem co będzie  przy  płaceniu.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@br. Przy płaceniu nie może być inaczej. Już wybrałam dostawę i płatność. Wyskoczyło 0. Widocznie ona kupiła dużo więcej i jest jak pisze @kostas11 

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:57452446
#2 Obserwator#

Ja mam to samo próbuje kupić akumulator ze smartem, mam aktywnego smarta i każe mi wybrać wysyłkę za 50zł.

oznacz moderatorów

Client:57452446
#2 Obserwator#

W moim przypadku jest coś nie tak ze smartem, po wciśnięciu kupuję i płacę dalej każe wybrać wysyłkę za 50zł.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:57452446  Daj link do tej aukcji.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:57452446
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:35226275 @WREDZIA-W1 Bo sprzedawca ma tak ustawiony cennik, nic nie zrobisz, ma dopłatę za kolejną sztukę lub 1 w paczce i jak koszt wysyłki z dopłat przekroczy 40 zł to smart znika 😞 Poszukaj gdzie indziej nie przeskoczysz tego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:57452446 A sprzedawca ma smarta ?  To że Ty masz nie znaczy że kupisz wszędzie za free wysyłkę 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:35226275
#7 Wielbiciel#

Tak, wybrałam sprzedawców wyłącznie ze smartem i przy każdym z jego produktów mam informacje o smarcie.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:35226275   Ale  przeczytaj  uważnie  te opcje  dostawy.

Smart jest  tylko do  niektórych miast.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@br. Nie jestem z żadnych wymienionych tam miast, wsadziłam dwa akumulatory i mam 0 zł 😀

ccccccc.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów