anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zapłać później,ale nie mogę zmienić opcji zapłacenia

eweryl
#7 Wielbiciel#

Witam mam opcje Allegro zapłać później,ale nie mogę zmienić opcji zapłacenia wyskakuje tylko blik przelew nie pokazuje się opcja Allegro zapłać później,a mam 1200zł do wykorzystania jak to zmienić wcześniej samo się pokazywało?Druga rzecz nie mogę usunąć zakupów które wcześniej kupiłem przez Allegro zapłać później?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eweryl co masz na myśli przez "nie mogę usunąć zakupów które wcześniej kupiłem"? W zakładce Kupione możesz ukryć zakupy, natomiast w panelu Allegro Zapłać Później możesz filtrować widoczność zamówień przez zaznaczenie opcji do spłaty/spłacone. 
Allegro Zapłać Później nie jest też dostępne w każdej ofercie, być może zakup, którego próbowałeś dokonać nie był możliwy z wykorzystaniem tej formy płatności. Jeżeli problem nadal występuje prześlij proszę zrzut ekranu z formularza płatności i dostawy, wyjaśnię to dla Ciebie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

eweryl
#7 Wielbiciel#

Allegro Zapłać Później możesz filtrować widoczność zamówień przez zaznaczenie opcji do spłaty/spłacone.Zgadza się można filtrować,ale nie można usunąć zakupu za który już zapłaciłem,nie ma opcji usuń,jeśli chodzi o Allegro Zapłać Później miałem przełączone na konto firmowe,przełączyłem na prywatne i mogę już korzystać

oznacz moderatorów