anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowałam zamówienie, a Sprzedający nie chce zwrócić mi pieniędzy, co teraz?

Client:89079116
#1 Nowicjusz#

Anulowałam zamówienie w tym samym dniu co złożyłam. Zgodnie z regulaminem można do 14 dni zwrócić towar,a jeśli już właściciel towaru wysłał to zwrócić tylko koszty przesyłki.I sytuacja obecnie tak wygląda,że nie dostałam przesyłki a właściciel towaru nie chce mi zwrócić kosztów zamówienia.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Otwórz mu spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam po 24 godzinach pracownika Allegro o pomoc - szybko zwróci.

Zgodnie z przepisami, wpłatę powinien zwrócić niezwłocznie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:89079116  jak kupiłeś od firmy i wysłałeś anulowanie = odstąpienie to ma 14 dni za zwrot kasy od odstąpienia jak po tym czasie nie dostaniesz to rozpocznij spór na allegro to go wyprostują, jak wysłał paczkę po anulowaniu to jego problem nie musisz odbierać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:89079116  zawsze mnie ciekawią ludzie którzy po kilku minutach, godzinach anulują... czy to tak zwane nieprzemyślane zakupy?🤔 a może brak zdecydowania?🤔 czy też zwyczajna złośliwość?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Zdarza się też tak, że kupujesz na przykład patelnię. Filtrujesz według typu kuchenek: Indukcja, bierzesz ofertę najtańszą wśród producenta Tefal i wyświetla Ci się piękna oferta. Kupujesz a potem dowiadujesz się, że mimo wskazania w wyszukiwaniu opcji Indukcja, wyświetla Ci kuchenki:

"Kompatybilność z płytami grzewczymi: gaz - elektryczne - ceramiczne - halogenowe"

Co zrobić... błąd sprzedawcy, że źli zaznaczył, kupującego, że mimo wybrana w wyszukwianiu "indukcja" nie upewnił się, że sprzedający źle kliknął?

Podobnie jest z kawą, np GIMOKA. Wybierasz aukcję kawy 1kg, allegro używa produktyzacjii.. Standardowa cena 20zł/kg... Ale widzisz podpowiedź, że nawet kupisz za 18zł... klikasz w kawę za 18zł... a tu okazjuje się, że jest to 250g... mimo kodu EAN na 1kg... Łatwiej i lepiej anulować zakup niż się później kłócić... 🙂

Zdarza się 🙂

oznacz moderatorów